Jaki wybrać program do Automatyzacji Biznesu?

Przedstawiam Ci program do pełnej Automatyzacji Biznesu, którym jest Getall.

System do działań zarówno marketingowych, jak i sprzedażowych. Jest to kombajn do wielu działań, który powinien Ci wystarczyć do Twoim prac. Poniżej przedstawiam Ci wszystkie Narzędzia, które zawiera w sobie system Getall.

Autoresponder

Jest to Narzędzie do zbierania maili potencjalnych Klientów. Dzięki nim możesz zbudować ogromną rzesze Swoich Klientów powracających, dzięki którym będziesz systematycznie zarabiać sprzedając swoje usługi, produkty.

W Narzędziu tym możesz wysyłać maile dzięki dwóm sposobom: newsletter oraz follow up.

Newsletter, to wysyłka np. maili, w których chcesz zakomunikować, że w danym dniu o konkretnej godzinie będziesz prowadzić Webinar na dany temat… Tutaj wysyłasz wiadomości do wszystkich swoich subskrybentów.

Follow Up, to wysyłka maili do konkretnej grupy odbiorców, którą przyporządkowujesz do danej niszy, produktu, itd. Tworzysz sobie kolejkę maili ( ilość ich może być stworzona na cały miesiąc, rok), które ustawiasz o konkretnej porze, dniu oraz do osób które systematycznie zapisują się na Twojej konkretnej liście.

Hosting

Jeżeli nie posiadasz jeszcze miejsca hostingowego do przechowywania zawartości swojej strony, bloga, to jest to również możliwość dla Ciebie. Możesz w ramach wykupionego pakietu użyć hostingu do swojej strony www.  Wystarczy, że zakupioną domenę przeniesiesz ( przekierujesz) na hosting Getall. Jest to proces bardzo prosty, natomiast jeżeli stwierdzisz, że nie poradzisz sobie z tym, to wystarczy poprosić osobę, która jest biegła w takich sprawach bądź samemu skorzystać z Bazy Wiedzy zawartej w Getall.

Automatyzacja

W tym miejscu Automatyzujesz Swoje procesy wysyłki maili do osób, które np. odebrały daną wiadomość, bądź jej nie odebrały. Możesz również system tak zautomatyzować, żeby  działał on pod automatyczną sprzedaż danego produktu, usługi, o której „mówi się” swojej liście mailingowej.

Jak widzisz na zdjęciu tworzenie takiej automatyzacji jest intuicyjne!

Możesz wykorzystać w nim tzw. „WARUNKI” , dzięki którym zaczynasz krok po kroku tworzyć taki automatyczny system.

Przykładowy „WARUNEK” „Był na stronie www” – warunek ten sprawdza, czy dana osoba była na tej konkretnej stronie, do których to są przydzielone specjalne identyfikatorowy oraz  kody śledzenia. Umieszcza się je na danej stronie w sekcji HEAD. Jeden identyfikator odpowiada jednej konkretnej stronie.

PopUP

PopUP, to wyskakujące okienka Opt-in, Video, Block, Feedback,  które możesz sobie zainstalować na stronę www, bloga. Dzięki temu zwiększysz precyzyjnie możliwość otrzymania zamierzonego celu, który chcesz osiągnąć.

Aby móc zainstalować sobie taką stronę, trzeba najpierw zainstalować dedykowaną wtyczkę do WordPressa Getall związaną właśnie z PopUP’em. ( INSTALACJA Wtyczki – w tym miejscu).

Opt-in, to standardowe szablony do budowania listy mailingowej

Video – to szablony z możliwością umieszczenia filmów Video

Block – szablony z blokadą treści do czasu podania swojego maila

 

Feedback

Feedback pozwala pobrać odpowiedź od osoby odwiedzającą naszą stronę. Przykładem takiej strony może być umieszczenie jej, gdy chcemy opuścić sklep, w takim wypadku uruchamia się strona i zadaje nam pytanie typu: „Hej, czemu chcesz opuścić moją stronę?”

Kontakter

Kontakter pozwala na oddzwanianie do osób, które pozostawią u Ciebie swój nr telefonu. Mogą go zostawić na Twojej stronie www, blogu, Landing Page. Dzięki temu Narzędziu jesteś w stanie oddzwonić do dużej ilości potencjalnych Klientów i zamienić kontakt z nimi w sprzedaż.

Instalacja wtyczki nie zajmie Ci więcej niż do 10 minut, co pozwoli na zautomatyzowanie sprzedaży Twoich Produktów, czy usług.

Remarketing

Remarketing jest formą reklamy internetowej, która pozwala na odzyskanie danej osoby,która choć raz miała z nami jakiś kontakt. Jaki kontakt? Na przykład weszła na naszą stronę www, bądź strone sprzedażową, ale nie zakupiła u nas niczego. Z jakiś powodów tego nie zrobiła, a my dzięki remarketingowi możemy ją do siebie ponownie zacząć przekonywać.

Statystyki pokazują, że około 2% osób dokonuje zakupu podczas pierwszej wizyty na stronie. Dlatego te 98% osób musimy do Siebie przekonać, przypomnieć się, że istniejemy i działamy w danej branży.

Inaczej nasza reklama płatna jest zbędna.

Ankiety

Ankiety, to kolejne Narzędzie wręcz niezbędne do tego, aby dostarczyć potencjalnemu Klientowi tego, co potrzebuje. W jaki sposób to zrobić? Wysyłasz ankietę do grupy odbiorców, pytasz, czego w danym momencie potrzebują jeśli chdzi o Twoją branżę, a następnie, gdy już otrzymujesz wiadomość zwrotną z Ankiet, wysyłasz im niezbędny produkt, usługę, o której pisali.

Może w to nie uwierzysz ( nie słuchaj tylko sprawdź ten powyższy sposób, NarzędzieAnkiety), ale jest to PROSTY, działający od lat SPOSÓB, żeby waliły tłumy Klientów do Twoich drzwi z Produktami, czy Usługami.

Manager Sprzedaży

Manager Sprzedaży to Narzędzie, dzięki któremu będziesz mógł sprzedawać Swoje Produkty, Usługi nawet, gdy śpisz. Tak dobrze słyszysz! To zautomatyzowane Narzędzie rozwiąże problem z obsługą sprzedażową wszelakich Produktów, czy Usług.

Poprzez integrację z najpopularniejszymi operatorami e-przelewów w Polsce (PayU, DotPay, PayPal, Tpay i inne ) podłączysz płatności elektroniczne nawet bez wiedzy technicznej. Otrzymasz KROK po KROKU Pomoc Techniczną w Getall, a gdybyś miał jakiś problem, to pisz śmiało do Mnie! 😉

GetPush

GetPush, to szybkie wysyłanie powiadomień na przeglądarki Chrome, Firefox. Pomyśl, jakie zdziwienie było by, gdyby Twoi Klienci otrzymali właśnie na swoją przeglądarkę wiadomość od Ciebie?

To Narzędzie powie Twoim Klientom to, co najważniejsze dzieje się w danym momencie w Twoi Biznesie. Poprzez instalację tego Narzędzia zbudujesz sobie nowy kanał komunikacji mało używany przez innych.

 

Zapraszam Cię do zapoznania się z powyższym kombajnem marketingowo – biznesowym, dzięki któremu to możesz Swój obecny lub przyszły Biznes wnieść na Wyższy Poziom.

W tym miejscu możesz skorzystać z Mojego linku referencyjnego do systemu Getall.

I jeszcze jedno. Jeśli chcesz i jesteś zainteresowany zwiększaniem Swojej Wiedzy o marketingu, biznesie online, to zapraszam Cię na Moją Listę Mailingową, gdzie piszę dużo więcej Narzędziach, Nowościach związanych z Biznesem, Sprzedażą, Rozwojem Osobistym. Jest to specjalnie przygotowany dla Ciebie kurs o tworzeniu Fanpage’a pod Biznes Online!

Pokazuję na blogu Moją historię, praktyczne rozwiązania Zmiany Życia oraz proponuję 1-e Konsultację w promocyjnej cenie!