Jak założyć TikToka krok po kroku!

Jak założyć TikToka krok po kroku 11

TikTok należy pobrać z Google Play, App Store na Smartfona lub inny telefon wchodząc i wyszukując aplikacji TikTok. Cały zabieg jest identyczny, jak przy pobieraniu każdej innej aplikacji.

Gdy pobierzesz aplikację na swój telefon następnie musisz wykonać następujące czynności.

TikTok został stworzony dla rozrywki, więc zostaniesz zapytany o Twoje zainteresowania, jak również co zamierzasz częściej oglądać i obserwować.

Algorytm TikTok działa w ten sposób, że w momencie, gdy „widzi”, że oglądasz jakiś film, dajesz polubienie, obserwujesz daną osobę, to natychmiastowo podsyła Ci na rolce Twojej filmy danej osoby lub z kategorii Twoich zainteresowań.

Wracając do rozrywki TikToka, którą Ci proponuje, możesz podejrzeć śmieszne scenki filmowe, które prezentują inne osoby będące na tym portalu, sprawdzić, co ciekawego prezentują TikTokerzy na swoich kanałach lub po prostu pominąć ten etap tworzenia swojego konta ( prawy górny róg „ POMIŃ”) i przejść do kolejnego etapu.

Jak założyć TikToka krok po kroku 8 pomiń ten etap 1

 

Następnie wchodzisz w prawym górnym rogu w ikonę ludzika i zostajesz przeniesiony do rejestracji swojego konta

Jak założyć TikToka krok po kroku 8 pomiń ten etap 2

„ZAREJESTRUJ SIĘ”. Tu możesz wyrwać możliwość sposobu rejestracji swojego konta poprzez synchronizację kont z np. Facebookiem, czy innym portalem albo wybierając opcję bardziej popularną poprzez podanie swojego maila, konta Google, nr telefonu.

Jak założyć TikToka krok po kroku 8 pomiń ten etap 3

Jeśli wybierzesz opcję rejestracji poprzez synchronizację, to TikTok powiadomi Cię o wykonaniu synchronizacji, a aplikacja TikTok otrzyma dostęp do niektórych Twoich danych takich, jak imię i nazwisko, zdjęcia, email.

Jak założyć TikToka krok po kroku 8 pomiń ten etap 4

Możesz również w tym momencie kontynuować swoją rejestrację jako „Ty” klikając poniższy niebieski przycisk z imieniem.

Myślę, że ten etap podstawowy jeśli już zakładałeś ( aś) już gdzieś swoje konto, to jest on dla Ciebie zrozumiały. Nie powinno być z nim większych problemów.

Teraz TikTok „zabierze się” za Ciebie, podsyłając na Twojej osi czasu propozycje popularnych filmów.

Jak założyć TikToka etap 4aa

 

 

 

 

 

 

 

Uważaj, żebyś już na tym etapie nie stracił ( ła) za dużo czasu. 😉

W tym momencie zaczynasz swoją przygodę z TikTokiem. Wyparł on skutecznie inne bardzo znane aplikacje ( patrz Social Media) takie, jak Facebook, Instagram, YouTube, SnapChat swoją świeżością, nowym bardziej przyjazdnym spojrzeniem na Świat, a przede wszystkim na i dla ludzi.

Teraz już od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na Tworzenie swoich TikTokow, czy tylko przypatrywanie się bardziej lub mniej znanym TikTokerom na tej platformie.

Zajrzyj również do mnie na Moje konto TikToka i skorzystaj  z wiedzy, którą tam prezentuję.

Dostęp dla Ciebie >>>  

SOCIAL MEDIA