Time Life Ciśnięcia na Maxa – Grecja czas START!

Czas START od 11 do 18.09.2020 r. Urlop oraz MAGICZNY wyjazd do Grecji.

W tym krótkim streszczeniu mojej kolejnej odsłony Time Life’a chciałbym Ci pokazać relację z urlopu w przepięknej Grecji na wyspie Zakhyntos. UWAGA: nie jest to relacja w 100% z wyjazdu, o których możesz sobie poczytać na różnych blogach podróżniczych. Jest to Moja osobista RELACJA – PAMIĘTNIK z najważniejszych spraw.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się o szczegółach miejsca, w którym razem z Rodziną byliśmy ( wyspa Zakhyntoswejdź sobie tutaj).

Natomiast jeżeli interesuje Cię to, czym się na codzień zajmuję, to zapraszam na Moje Story na Social Mediach ( Facebook oraz Instagram):

Facebook

Instagram

No prawie MAGICZNY wyjazd, gdyby nie fakt, że 11.09.20 r. spędziliśmy od 4:00 na odprawie – lotnisko we Wrocławiu, gdzie lot był przewidziany na godzinę 6:00. Niestety okazało się, że jest przesunięty aż na godzinę 14:00.

Gdy zbliżała się godzina 0:00 wylotu, niestety ponownie się okazało, że przesunęli lot na 16:00, 16:30, 18:00 itd…

Dlaczego tak się stało? Ano dlatego, że w Zakhyntos i w okolicznych wyspach szalał cyklon, jak się potem okazało w 90% zmiótł z powierzchni ziemi pobliską wyspę Kefalonię! Ludzie potracili tam cały swój dobytek. Miało tak być ( z opóźnionym wylotem), ponieważ nie ma przypadków, a jaw nie po prostu nie wierzę!

Gdy opóźniony o dobę lot naszego samolotu odbył się, pilot miał lekkie problemy, żeby wylądować na wyspie Zakhyntos, gdzie dzień wcześniej samoloty zostały odsyłane do Niemiec, Austrii.

Wylądowaliśmy! Po godzinie 10:00 dnia 12.09.2020 r. byliśmy już na wyspie Zakhyntos!

Spędziliśmy na wyspie niecałe 7 dni, w związku z opóźnieniem jednodniowym, o którym wyżej wspominałem. Nie przeszkodziło to jednak na zwiedzeniu wyspy, dzięki wykupionym wycieczkom „ Mix Północ”, ” Mix Południe”. Zakhyntos ( jedna z wysp Jońskich), to wyspa żółwi, które po zapadnięciu zmroku wypływają z wody na plaże aby znieść jaja.

Odpoczynek na wyspie Jońskiej był MEGA czasem dla ciała i ducha. Polecam Ci wyjechać gdzieś w miejsce pełne natury, ciszy, spokoju, żeby zrestartować Swój mózg. Dzięki takiemu resetowi łatwiej jest wrócić do działań z większą Energią i siłami.

Poniżej przedstawiam Ci kilka Moich zdjęć z MEGA wyprawy!

 

Jeżeli dużo pracujesz, jesteś zajętą osobą na Maxa, to pomyśl poważnie nad wypoczynkiem.

Mam nadzieję, że zdjęcia z Mojego urlopu dały Ci troszkę przedsmak tego, co i Ty możesz zobaczyć.

Pamiętaj, że odpoczynek zwłaszcza podczas intensywnej pracy przez 365 dni w roku jest niezbędny, żeby szybko nie odpaść z gry zwanej życiem, czy biznesem.