Time Life Ciśnięcia na Maxa 08.09.2020 r.

Tuż przed Moim urlopem postanowiłem wrócić na stałe do blogowania, który został podzielony na 4-y części.

Pierwsza, to jeden artykuł w tygodniu o niezbędnych narzędziach do biznesu, marketingu, które mają się pojawiać w każdy piątek.

Drugi, to Time Life Ciśnięcia na Maxa o tym, co w danym tygodniu zrobiłem w obszarach biznesu, marketingu, sprzedaży.

Trzeci obszar, to jeden luźny artykuł w miesiącu o Rozwoju Osobistym, o tym, w jaki sposób się rozwijam, Moja HISTORIA oraz czasu, gdzie jestem obecnie.

Czwarty obowiązkowy, systematyczny obszar, to Moje aktualne CELE Wyciśnięte na Maxa, które możesz sobie podejrzeć, sprawdzić na jakim etapie są, czy może coś sie pozmieniało.

Tak, jak wyżej wspomniałem jeden większy artykuł w tygodniu ma być poświęcony cotygodniowym działaniom w obszarach biznesu, marketingu, sprzedaży (Time Life Ciśnięcia na Maxa ). No to zaczynamy!

08.09.2020 r. ARTYKUŁ DO BLOGA O NARZĘDZIU GETALL

Pierwszy Mój obszerniejszy artykuł rozpocząłem o Narzędziu do Marketingu oraz Sprzedaży, jakim jest Getall.

Opisuję w nim wszystkie Narzędzia, z których możesz ( powinieneś skorzystać), aby móc w 100% w pełni wykorzystać to Narzędzie ( dla Mnie Kombajn do Biznesu).

09.09.2020 r. POST O PIXELU NA FACEBOOKA I GRUPY

Po długim czasie zacząłem ponownie udostępniać posty na Fanpage firmowy oraz grupy FB. Pierwszym film o Pixelu Facebooka do czego służy, jakie ma zalety, co możemy dzięki niemu zrobić.

Post możesz przeczytać oraz obejrzeć film pod tym linkiem>>>

Tego dnia ustawiłem również reklamę płatną dla Mojego Klienta.

Kolejny temat z tego dnia, to zgrywanie, edycja filmów z kanału Mojego Vloga pod poradniki z konkretnymi Narzędziami do Marketingu, Biznesu Online.

10.09.2020 r.

Tego dnia dla Mojego klienta stworzyłem pod reklamę stronę Landing Pages.

11.09.2020 r.

Po długiej przerwie wracam z pisaniem artykułów i tym razem zająłem się tworzeniem obszernego artykułu pod niezbędne Narzędzie do Biznesu Online, jakim jest Getall ( kombajn wielofunkcyjny).

Budując grupy swoich odbiorców poprzez listy mailingowe trzeba pamiętać o tym, żeby dostarczać im coraz to nowych, aktualnych rozwiązań. Dlatego nie wolno sobie odpuszczać i pozostawiać grupę bez jakichkolwiek wiadomości. Po pierwsze jest to strata czasu włożonej pracy Twojej w budowanie listy, po drugie osoby zapomną o Tobie szybko jeśli nie będziesz się komunikować z grupą odbiorców.

Na ten tydzień to wszystko z ciekawostek Moich związanych z Biznesem, Marketingiem.