6 powodów dlaczego musisz mieć Listę Mailingową!

6 powodów dlaczego musisz mieć Listę Mailingową

Lista Mailingowa jest nr jeden wśród wszystkich Narzędzi do tworzenia Biznesu Online! Prawdziwi Marketerzy z prawdziwego zdarzenia, którzy zarabiają ogromne sumy pieniędzy powiedzą Ci, że bez listy bardzo dużo tracisz. Możesz nie mieć jakiegoś Social Media w swoim portfolio ( chociaż proponuję, żebyś w miarę czasu i możliwości działał na jak największej ilości), ale budowanie potencjalnej listy Klientów to MUS! ( zobacz w jaki sposób skonfigurować Autoresponder – Narzędzie do budowania Listy Mailingowej>>> )

Na Social Mediach jesteś tylko „dzierżawcą” danego miejsca oraz tego wszystkiego, co tam publikujesz. Tak, dobrze słyszysz, to co tam umieszczasz staje się własnością właściciela danego Social Media. Jeśli tylko się nie spodobasz właścicielowi, bo np. nie przestrzegasz regulaminu, to możesz zostać stamtąd wyrzucony i zablokowany! A wtedy wszystko, co umieszczałeś od lat, ilu uzyskałeś potencjalnych Klientów tracisz w jednej sekundzie! Rozumiesz to?! Dlatego przejrzyj kolejne poniższe uzasadnione powody, dlatego MUSISZ mieć Listę Mailingową!

POWÓD nr 1

Wysyłasz maile – JESTEŚ Zauważony i WYGRYWASZ! Jeżeli Klient, Świat ma dowiedzieć się o Tobie, Twojej firmie, to musi Ciebie zobaczyć. Im więcej się pokazujesz, tym większe prawdopodobieństwo, że potencjalny Klient skorzysta z Twoich Usług, Produktów. Dobrych kilka lat temu było tak, żeby dana osoba zechciała od Ciebie kupić jakiś Produkt, Usługę, to musiała Ciebie zobaczyć około 7 razy w różnych miejscach. Dlatego tak ważne jest, gdy dana osoba poda Ci maila i znajdzie się na Twojej Liście w Autoresponderze, żeby jej wysyłać maile. Samo to, że jest na Twojej liście nic nie zmieni. Potencjalny Klient zapewne jest na innych X listach Twojej konkurencji, dlatego jeżeli Ty nie wysyłasz maili z przypomnieniem się o tym, że istniejesz, to konkurencja zadba o to!

Powiesz zapewne zaraz, że nie wiesz ile ich wysyłać albo że za dużo nie można, bo to spam, co wtedy sobie Ci ludzie pomyślą o Tobie? Odpowiadam Ci, że wysyłać możesz nawet codziennie 7 razy w tygodniu. Pytanie tylko, co wysyłasz? Bo jeśli chcesz tylko spamować: kup ode mnie teraz, kup to, kup tamto, to faktycznie słabej jakości merytoryczne będą to maile. Wszystkiego można się nauczyć bądź skorzystać z wiedzy oraz pomocy innych osób, wystarczy tylko poszperać w internecie.

POWÓD nr 2

Lista Mailingowa jest Twoim Workiem na Pieniądze! To Ty decydujesz, czy oraz kiedy wysyłasz i jakie maile do Klientów. Lista jest darmowym miejscem, gdzie znajdują sie Twoi Klienci, którzy czekają, aż będą mogli właśnie od Ciebie kupić coś, co rozwiąże im PROBLEM. Dlatego jeśli da im Rozwiązanie danego palącego PROBLEMU, to będą Ciebie wychwalać i wracać, by kupować jeszcze więcej i jeszcze więcej. Nie ma to, jak Powracający Klient, który zna Ciebie, wie, że Ty możesz rozwiązać jego problem! Im WIĘKSZA Lista sprecyzowanych, odpowiednio targetowanych Klientów, tym więcej możesz im dać, a dzięki temu zarobić. Pomyśl sobie, że wysyłasz do swoich subskrybentów maila sprzedażowego… 1 mail wysyłany do np. 100 00 osób z produktem 149 zł. Powiedzmy, że 10% z nich zakupi Twój Produkt, to jaki otrzymasz wynik sprzedaży? 1000 osób x 149 zł = 149 000 zł!!! OMG, czy Ty to widzisz, jaki możesz osiągnąć wynik wysyłając raz maila? A co, gdybyś sprzedawał wysyłając takich maili w miesiącu x 4? Przypuśćmy, że nadal sprzedajesz – dosprzedajesz inny dodatkowy produkt, który jest jakby dopełnieniem tego pierwszego. 4 x 149 000 zł = 596 000 zł!!! Czy widzisz teraz potęgę Listy Mailingowej?

POWÓD 3

Konwersja WYŻSZA ponad 8 razy niż na Social Mediach! Otwieralność maili jest o wiele wyższa niż zaglądanie i czytanie tego, co umieściłeś na Twoich Mediach. Jeszcze dodatkowo jeśli skorzystasz z budowania oprócz listy mailingowej listy messenger’owej, to klikalność w messenger – telefon jest prawie 99%! Jeśli dobrze zatytułujesz maila, to już połowa sukcesu! Musisz wiedzieć, że ludzie bardzo lubią ciekawe, m. in. sensacyjne tytuły, w których coś się dzieje… Czy może oglądasz jakiś serial? Pomyśl, co w nim Ciebie za każdym razem zaciekawia…? Oczywiście to, że coś sensacyjnego się dzieje, aż chcesz obejrzeć kolejny odcinek, żeby Twoja ciekawość została zaspokojona.

POWÓD 4

Niezależność Twoja i Twojej listy! Wspomniałem już o tym punkcie przed dodaniem poszczególnych punktów powodów, dlaczego tak ważna jest Lista Mailingowa.  Jesteś Panem / Panią na swoim terytorium, w swoim królestwie! Nikt i nic nie zabierze Ci Twojej listy potencjalnych Klientów, żaden właściciel Social Mediów! Nie zostaniesz zablokowany, usunięty z Autorespondera, w każdym czasie możesz całą listę ( bazę klientów) spakować i wysłać na Swój serwer. To jest właśnie potęga bycia u Siebie, na Swoim!

POWÓD 5

Ankieta do Subskrybentów! Wysyłając taką ankietę ze sprecyzowanymi pytaniami, które pozwolą Ci uzyskać odpowiedzi od konkretnych ludzi, dostajesz pewność, co dane osoby potrzebują! Nie musisz pytać, szukać odpowiedzi w internecie, na Social Mediach. Tam otrzymasz znikomy % odpowiedzi na nurtujące Ciebie zagadnienia. Dzięki odpowiedziom z Twojej listy jesteś niemal w 100% pewny czego potrzebują. Dostarczając im rozwiązanie ich problemów stajesz się ich zbawcą! Tworzysz w jednym miejscu ankietę, wysyłasz ją raz klikając do Twojej grupy na liście mailingowej i tyle. Nie musisz czekać, szukać, prosić, przegrzebywać mediów, forum, blogów, żeby móc taką listę gdzieś wysłać bądź umieścić.

 

POWÓD 6

Im Większa Lista, im Więcej różnych list Potencjalnych Klientów tym… Twoja lista powinna być nieskończonie WIELKA. Możesz również równolegle budować różne listy z różnych nisz. Dzięki temu masz jeszcze większy wachlarz tworzenia Produktów i sprzedaży w jednym miejscu, w miesiącu!

Co byś zrobił, gdybyś nie zarabiał już 4 x 149 000 zł = 596 000 zł, a np. 8 x 149 000 zł? Przeliczyłeś / aś już? Tak, dobrze, wynik to 1 192 000 zł! Czy potrafisz sobie wyobrazić taką sumę pieniędzy? Ja też nie byłem, ale już jestem! Widzisz to kwestia budowania strategii, myślenia, w jaki prosty, ale czasochłonny sposób możesz więcej zarobić dzięki Twojemu konsekwentnemu działaniu.

W tym miejscu możesz zacząć budować Twoje IMPERIUM! Podaję Ci mój link referencyjny i będzie mi na prawdę miło, jeśli skorzystasz z niego. Ja otrzymam oczywiście dzięki temu prowizję. To kolejny sposób na zarabianie, ale o nim kiedy indziej!

Link do Narzędzia >>>

Gdy zdecydujesz się na powyższe Narzędzie, jak również Moje argumenty przekonały Ciebie do budowania takiej Listy mailingowej, to zapraszam Cię do obejrzenia, przeczytania artykułu odnośnie tego, w jaki sposób podłączyć w mniej niż 24 h Sprzedaż Online! Artykuł znajdziesz w tym miejscu, natomiast film tutaj!

POWÓD 7 GRATIS!!!

Zarabiasz, pracujesz z każdego miejsca na Świecie – Mając tak potężne Narzędzie do budowania listy potencjalnych Klientów musisz wiedzieć, że dzięki temu ułatwiasz sobie życie! Jeszcze NIGDY w życiu nie było tak łatwo, żeby było można zarabiać z każdego zakątku świata mając tylko internet no i laptopa lub telefon.

To jest fenomen XXI wieku! Siedzisz, wciskasz i zarabiasz 24 godziny na dobę tam, gdzie aktualnie jesteś.

Dodatkowo możesz tworzyć budując Listę Mailingową Content Marketing z każdego zakątku świata.

Powód 8 GRATIS!!!

Statystyki – to najlepszy Target! Mając i budując systematycznie Listę Mailingową masz wgląd w poszczególne dane osób, które zapisują się do Ciebie. Czy dana osoba np. otwiera maile, kiedy ostatni raz go otworzyła, kiedy zapisała się na listę.

W ten sposób jesteś w stanie kontrolować, czy ta osoba jest czynnym posiadaczem Twojej wiedzy, czy tylko zajmuje miejsce w Autoresponderze, czy nie należy jej stamtąd usunąć.

POWÓD 9 GRATIS!!!

Zabierasz Listę ze sobą – jeżeli wydarzy się taka sytuacja, że z jakichś przyczyn musisz opuścić dany Autresponder z Listą Mailingową, to przenosisz całą bazę danych do miejsca, w którym aktualnie będziesz stacjonować, czyli prowadzić listę… Wystarczy skopiować bazę na swój serwer, laptopa i masz całą listę Klientów u Siebie!

0 0 votes
Article Rating