Jak wykorzystać Narzędzie Fotofunia do marketingu?

 

W dzisiejszym artykule kolejne MEGA niezbędne Narzędzie dla Twojego marketingu, biznesu Online. Przedstawiam Ci program Fotofunia!

Jest ono darmowe wystarczy się zarejestrować, następnie potwierdzić na mailu założenie swojego konta i zalogować się do programu.

Gdy już wejdziesz bezpośrednio do programu, to zobaczysz ogromną ilość pokategoryzowanych grafik np. ze względu na zbliżające się święto ( Halloween),  Walentynki, Wszystkie obrazy, Kartki, itd.

Gdy już przejrzyj wszystkie kategorie zabierz się za eksperymentowanie poszczególnych kategorii, właśnie ze względu na zbliżające się święto, bądź niszę, którą się zajmujesz.

Kolejny krok, to znajdź zdjęcie spośród swoich znajdujących się na Twoim laptopie, komputerze lub telefonie i umieść w miejscu pokazanym na poniższym obrazku!

Wgrywasz wybrane zdjęcie do programu ( uwaga: możesz w tym przypadku poniżej wybrać również 4 wersje kolorów tła), wciskasz przycisk „go”, a następnie sprawdzasz efekt stworzonej grafiki!

W tym momencie, po sprawdzeniu, jak efekty wygląda ( ja musiałem zmienić na potrzeby tego artykułu zdjęcie, ponieważ efekt był poniżej moich oczekiwań), a następnie możesz bezpośrednio z programu umieścić je na swoich Social Mediach.

I jeszcze jedno. Jeśli chcesz i jesteś zainteresowany zwiększaniem Swojej Wiedzy o marketingu, biznesie online, to zapraszam Cię na Moją Listę Mailingową, gdzie piszę dużo więcej Narzędziach, Nowościach związanych z Biznesem, Sprzedażą, Rozwojem Osobistym. 

Stworzyłem również przygotowany specjalnie dla Ciebie kurs o stronie Fanpage’a pod Biznes Online!

DOSTĘP do Darmowego Szkolenia Online >>>