Jak wytrwać w postanowieniach?

Wojciech MAćkowski Time Life CIśnięcia Jak Wytrwać w Postanowieniu

DATA 24.11.2019 r.

Godzina 21.08

News Dnia:  Jak wytrwać w postanowieniach?

Realizacja dnia

Poranne Nawyki Moje – Możesz o nich obejrzeć film Mój >>>>>

Posty na Social Mediach i Relacje: FB >>>>> i Instagram >>>>>

Time Life Ciśnięcia!

Książka: Narzędzia Tytanów Timothy Ferriss

Dzisiaj Chill

WARTOŚĆ DNIA

Jak wytrwać w postanowieniach?

Zaczynasz od postanowienia, że wytrwasz w nim i nie przestaniesz działać. Ciśniesz każdego dnia, aż do pierwszego upadku i zwątpienia. Co dalej robisz? Poddajesz się, biadolisz, narzekasz, że nie wyszło, że jesteś do niczego?! Masz takie prawo i taką możliwość…

Jednak, jeżeli teraz się poddasz, to za jakiś Czas nie ujrzysz smaku ZWYCIĘSTWA, które czai się tuż za rogiem ciężkiej pracy, poświęceń, upadków, zwątpień.

Kto wie, czy właśnie dzięki wysiłkowi, poświęceniu, być może ciągłym upadkom hartujesz Siebie, co powoduje, że stajesz na równe nogi jeszcze bardziej SILNIEJSZY / SILNIEJSZA?

Tak jest na 100%! Popatrz sobie na dzisiejszy upadek skoczka naszej Reprezentacji Polski Piotra Żyły, który spadł, przewrócił się, stracił przytomność, a następnie co zrobił? Wstał ze złościąi opuścił skocznie z zakrwawioną głową. Przegrał? NIGDY w życiu! Wyszedł i na 100% był na Siebie Wkurzony, że upadł. Czy zrezygnuje ze skoków? NIE, nigdy, podejmie kolejną próbę i będzie dalej skakać!

Czy Ty masz dzisiaj zrezygnować,bo coś Ci nie idzie, bo nie potrafisz czegoś zrobić? Nie, NIGDY w Życiu, MUSISZ CHCIEĆ Powstać, przeanalizować, co było powodem LEKCJI ( nie porażki, tylko LEKCJI) i RUSZYĆ DALEJ!

Moje Przemyślenia Dnia

Eurowizja Junior!

Wiktoria Gabor dzisiaj ZWYCIĘŻA, Polska po raz 2-i z rzędu ZWYCIĘŻA konkurs Eurowizji! Kolejna Polka, która staje na najwyższym podium tego prestiżowego konkursu. Dzięki temu Świat kariery staje przed nią otworem! Czy było łatwo? Nie, nie było, musiała poświęcić tysiące godzin najpierw na naukę śpiewania, poświęcić Swój Czas. Dzięki temu, że to jej Pasja łatwiej jej było poświęcić Swoje młode lata życia na kształcenie w tym kierunku.

Tutaj masz kolejny przykład, że możesz WIELE Osiągnąć, jeśli nie zrezygnujesz po 1-ych porażkach – LEKCJACH.

Najlepszym sposobem, aby wyrabiać w Sobie daną Pasję jest INSPIROWANIE się Osobami, które osiągają dany CEL. Pomyśl o tym, jeśli chcesz, myślisz, MARZYSZ o czymś.

Zapraszam Ciebie na Moją Listę Mailingową), gdzie piszę dużo więcej o Rozwoju Osobistym, Zmianie Myślenia, Nawyków i Ciśnięcia na Maxa pokazując Moją historię. Pokazuję tam również praktyczne rozwiązania Zmiany Życia oraz proponuję 1-e Darmowe Konsultacje!