Jak Elon Musk, Chandrayaan poszli za Swoimi Marzeniami?

DATA 25.11.2019 r.

Godzina 17.12

News Dnia:  Jak Elon Musk, Chandrayaan poszli za Swoimi Marzeniami?

Realizacja dnia

Poranne Nawyki Moje – Jedną rzeczą, którą stosuję rano jes INSPIRACJA. Zobacz, co dzisiaj obejrzałem: Film 1 >>>> Film 2 >>>>>

Posty na Social Mediach i Relacje: Facebook >>>>>

Time Life Ciśnięcia!

Książka: Narzędzia Tytanów Timothy Ferriss

Rozmowy z Klientami

Szkolenie Mirka Skwarka: FunnelStar

Kalistenicks

WARTOŚĆ DNIA

Chandrayaan -2

Wojciech MAćkowski Time Life CIśnięcia Chandrayaan2

Chandrayaan 2, to projekt w Indiach był 2-ą Misją Eksploracji Księżyca opracowaną przez  Indian Space Research Organisation (ISRO), składał się z księżycowego orbitera, lądownika Vikram i łazika księżycowego Pragyan. Głównym celem naukowym było mapowanie i badanie zmian składu powierzchni księżyca, jak również lokalizacji i obfitości wody obfitości.

W dniu 22 lipca 2019 r. sonda została wystrzelona podczas Misji na księżyc z drugiego miejsca startowego w Satish Dhawan Space Center.

Statek dotarł na orbitę Księżyca 20 sierpnia 2019 r. I rozpoczął manewry pozycjonowania orbity w celu lądowania lądownika Vikram. Vikram i łazik mieli wylądować po bliższej stronie Księżyca, jednak lądownik zboczył z planowanej trajektorii lotu i kontakt się urwał. Ponoć usterka oprogramowania spowodowała awarię. Obsługiwała ona jeden z 5-u głównych silników podcas końcowej fay lądowania.

Moje Przemyślenia Dnia

Łazik – Księżyc!

Widzisz jest wiele Osób, które próbują zrobić coś WIELKIEGO nie tylko dla Siebie, a dla ludzkości. Taka India może wysłać na księżyć Swójego łazika, który jest później wykorzystywany do celów badawczych. Nie zawsze się jednak udaje w 100% do tego doprowadzić. Jednak, gdyby nie spóbowali, to by się nie dowiedzieli.

Możesz przejść przez szkolenia najlepszych Coachów na Świecie, jednak jeżeli tego nie wypróbujesz, to i tak nic nie osiągniesz.

Elon Musk również buduje Biznes oparty na kolonizacji księżyca. Jest w 100% pewny, że Biznes uda mu się pozytywnie dokończyć. Gdyby nie był, to przecież by dalej nie próbował, po tylu niepowodzeniach, jakie go spotkały.

I teraz pytanie do Ciebie, co Ty w Swoim lokalnym środowisku, (zacznijmy od Ciebie samego) robisz, żeby rozwinąć Swoje możliwości, a następnie innych?

Zapraszam Ciebie na Moją Listę Mailingową), na której dużo piszę o Rozwoju Osobistym, Zmianie Myślenia, Nawyków i Ciśnięcia na Maxa pokazując Moją historię. Pokazuję tam również praktyczne rozwiązania Zmiany Życia oraz proponuję 1-e Darmowe Konsultacje!