Jak zmienić Swoje Życie?

Wojciech Maćkowski Time Life Jak zmienić swoje życie

DATA 23.11.2019 r.

Godzina 17.24

News Dnia:  Jak zmienić Swoje Życie?

Realizacja dnia

Poranne Nawyki Moje. Zobacz Mój film >>>>>

Time Life Ciśnięcia!

Książka: Narzędzia Tytanów Timothy Ferriss

Tworzenie Oferty i wgrywanie kursu: Fanpage wersja Podstawowa!

WARTOŚĆ DNIA

Orzeł czy Kaczka?

Dzisiejszego poranka ( sobota 23.11.19 r.), jako inspirację obejrzałem sobie filmik Jacka Wiśniowskiego noszący tytuł: „ Jesteś Orłem,czy Kaczką?”. OD razu przypomniało Mi się powiedzenie o Orłach i Kaczkach, że „JEŚLI CHCESZ LATAĆ Z ORŁAMI, TO NIE MOŻESZ TAPLAĆ SIĘ Z KACZKAMI”.

Wszyscy, którzy osiągnęli i osiągają nadal SUKCES powtarzają, że MYŚLENIE, Zmiana Myślenia jest Kluczem do SUKCESU! Moje myślenie przez wiele lat temu było takie, jak większość statystyczna Osób na Świecie. Czyli zbliżona lub nawet w 100% jak tzw. Kaczka.

Życie pokazało, że ogromna ilość Osób żyje, jak przeciętny Człowiek – Kaczka, która tapla się w wodzie. Przeciętna Osoba zamiast coś więcej robić, niż tylko „taplać się w Swojej wodzie”, systematycznie obgaduje, hejtuje, wyśmiewa się z Osób „ INNYCH”, które nieszablonowo działają, zdobywają to, co sobie zamierzyli. Wynikiem czego jest HEJT Osób, które nie potrafią zrozumieć, pojąć w Swoich głowach tego, że tak na prawdę oni też by mogli osiągnąć dużo więcej. Niestety ich postawa, działanie ( hejt) i brak codziennej pracy nad Sobą powodują, że są w miejscu, w którym są i zapewne pozostaną.

Obejrzyj sobie filmik Jacka w tym miejscu >>>>>

Moje Przemyślenia Dnia

Jak zmienić Swoje Życie?

Nie ma na to innej rady, Świętego Grala SUKCESU, który jednym pstryknięciem palca zmieni Nasze życie. Było by to za łatwe i każdy bez większego wysiłku, zastanowienia się osiągnął by sukces przez małe „s”. Dlatego, aby móc doświadczyć, jak wiele trzeba zrobić, aby zdobyć Wymarzony SUKCES w danej dziedzinie, to potrzebna jest 100% DECYZJA na TAK!

U Mnie podjęcie decyzji na „ TAK” trwało wiele lat i po drodze musiałem dostać nieźle w kość, żeby w końcu ją podjąć.  Gdy już to uczyniłem, to wszystko się zaczęło zmieniać… Ocywiście bez Mojej ciężkiem pracy nad Sobą nic by się nie zmieniło.

W poprzednich Moich artykułach na blogu, na Moim kanale Vloga możecie znaleźć Wartość, w której opowiadam o Sobie, Moich przeżyciach, decyzjach, zmianiach.

Zobacz chociażby ten film >>>>

Sprawdź również pozycje książkowe, które mogą Tobie pomóc w Procesie dokonywania Zmiany. Artykuł możesz przeczytać tutaj >>>>>

Zapraszam również do zapisu na Moją Listę Mailingową), gdzie piszę dużo więcej o Rozwoju Osobistym, Zmianie Myślenia, Nawyków i Ciśnięcia na Maxa pokazując Moją historię. Pokazuję tam również praktyczne rozwiązania Zmiany Życia oraz proponuję 1-e Darmowe Konsultacje!