Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść NIEPOKONANYM!

Wojciech Maćkowski Time Life CIśnięcia na Maxa Niepokonani

DATA 21.11.2019 r.

Godzina 21.10

News Dnia:  Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść NIEPOKONANYM!

Realizacja dnia:

Poranne Nawyki Moje – Możesz o nich obejrzeć filmy Moje: Film >>>>>

Posty na Social Mediach i Relacje: FB >>>>> oraz Instagram >>>>>

Dzień Pracownika Socjalnego. Imprezka w Placówce!

Time Life Ciśnięcia!

Książka: Narzędzia Tytanów Timothy Ferriss

WARTOŚĆ DNIA

Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść NIEPOKONANYM!

Ta myśl z piosenki zespołu Perfect daje Mi codziennie Powera, ponieważ chciałbym po sobie pozostawić, jak najwięcej dla Innych ludzi, aby mogli się rozwijać. Staram się każdego dnia uczyć się, przedkładać naukę w praktykę, a dzięki niej pomagać ludziom rozwiązywać ich Problemy w dziedzinie Rozwoju Osobistego, Zmiany Nawyków, Zmiany Myślenia.

Jestem z wykształcenia i doświadczenia i z Pasji Nauczycielem. Kocham Pomagać, jednak nie zawsze potrafiłem to dobrze wykorzystać. Fakt pomagałem innym, jednak ja na tym wiele traciłem. Dlaczego? Ponieważ nie mając np. pieniędzy wystarczających dla Siebie, potrafiłem pomagać innym dając im fundusze. Na Siebie nie miałem zbyt wiele czasu, abyś coś wokół Mojej Osoby zrobić, a poświęcałem Czas komu innemu…

Teraz po latach wiem, że były to za każdym razem strzały w kolano, które powodowały, że traciłem równowagę. I straciłem, aż nauczyłem się najpierw Kochać i Pomagać Sobie według Przykazania Miłości.   

W momencie, gdy pojąłem kolej rzeczy, nauczyłem się najpierw zadbać o Siebie, wtedy zacząłem Pomagać Innym. Jednak w mądry sposób, nie za każdym razem, na każde zawołanie…

Obejrzyj sobie film, w którym mówię o bardzo ważnej rzeczy, dzięki której nauczyłęm się iść do przodu każdego dnia, nawet tego NAJGOrSZEGO! TUTAJ go zobaczysz >>>>>

Moje Przemyślenia Dnia

BYĆ NIEPOKONANYM!

Każdy gdzieś w sercu, w myślach Marzy o tym, żeby wydać książkę, dać coś swoim potomnym, stać się WIELKĄ Osobą, która pozostawi po Sobie kawał Historii, o której będą wspominać inni ludzie.

Każdy by tak chciał ( no może prawie każdy…), jednak mało kto przyczynia się praktycznie do tego, aby pozostawić po Sobie jak najwięcej dla Innych.

Co można zrobić? Przede wszystkim, jak w Przykazaniu Miłości trzeba nauczyć najpierw zadbać o Siebie, a następnie chcieć zrobić wszystko, aby Twoja, Moja Historia pozostała po Nas.

Zapraszam Ciebie, jak każdego dnia do skorzystania z zapisu na Moją Listę Mailingową, gdzie piszę dużo więcej o Rozwoju Osobistym, Zmianie Myślenia, Nawyków i Ciśnięcia na Maxa pokazując Moją historię. Daję również praktyczne rozwiązania Zmiany Życia oraz proponuję 1-e Darmowe Konsultacje!