Innowacja i Automatyzacja dają przewagę!

Wojciech Maćkowski Time Life CIśnięcia na Maxa.Innowacja & Automatyzacja

DATA 20.11.2019 r.

Godzina 19.27

News Dnia:  Innowacja i Automatyzacja dają przewagę!

Realizacja dnia:

Poranne Nawyki Moje Możesz o nich obejrzeć filmy Moje: >>>>>

Posty na Social Mediach i Relacje: Facebook >>>>> i Instagram >>>>>

Rozmowy z Klientami. Oferta usług Marketingowo – Biznesowych do omówienia.

Time Life Ciśnięcia!

Książka: Narzędzia Tytanów Timothy Ferriss

FunnelStar – Szkolenia z zakresu Marketingu i Sprzedaży Mirka Skwarka!

WARTOŚĆ DNIA:

Jeden z najlepszych i skutecznych sposobów na Osiąganie SUKCESU, to SEN!

Dzisiejszy dzień pokazuje u Mnie, że sen jest podstawą do prawidłowego działania. Dziś tego działania na najwyższych obrotach zabrakło z powodu braku odpowiedniej ilości snu. Jeżeli nie sypiam dobrze bądź mało, to czuję się jak naćpany, poddenerwowany i nie mogę wykonać porządnie zamierzonych zadań. Brak odpowiedniej ilości snu spowalnia Moje działania na tyle, że jestem o 50% mniej wydajny nawet, gdy korzystam z suplementów.

Rok 2019 jest dla Roberta Lewandowskiego chyba najlepszym Sezonem, ponieważ pobija rekordy za rekordami w piłce nożnej. Co stoi za sukcesami Roberta? Oczywiście, jak powiedział wykorzystanie dobrych technik snu. Prawdopodobnie korzysta z Coacha, który specjalizuje się w odpowiednio dobranych technikach snu.

Być może jest to osoba ta, która napisała tą książkę! Spójrz na autora tej książki „ Śpij dobrze”. Warto jest jej się przyjrzeć!  Zobacz sobie TUTAJ >>>>>

Moje Przemyślenia Dnia

Innowacja i Automatyzacja dają przewagę!

Procter & Gamble dodaje do powyższego hasła jeszcze Zrównoważony Rozwój!

Jeżeli dzisiaj nie interesujesz się nowinkami w danej kategorii Biznesu, który prowadzisz bądź będziesz chciał / chciała prowadzić, to nici z SUKCESU! Innowacje, które wchodzą na rynek Polski, a przede wszystkim światowy dają przewagę nad konkurencją. Dzięki nim możesz stać się POTENTATEM, który wyprzedzi inne firmy o wiele lat do przodu… Taką osobą jest Jeff Bezon twórca Amazona

Poza tym Technologie, Automatyzacja Biznesów stawiają Ciebie ( jeżeli je wykorzystujesz) w roli faworytów! Dlaczego? Ponieważ, w dobie internetu, szybkiej masowej przesyłki danych, wszelkiego typu informacji to właśnie technologie związane z Automatyzacją dają pierwszeństwo w osiąganiu SUKCESU. I możesz się z tym nie zgadzać,ale tak jest. Firmy wykorzystujące Automatyzacje stają się LIDERAMI w Swoim branżach.

Zapraszam Ciebie, jak wczoraj do skorzystania z zapisu na Moją Listę Mailingową, gdzie piszę więcej o Rozwoju Osobistym, Zmianie Myślenia, Nawyków i Ciśnięcia na Maxa pokazując Moją historię.