Jak podłączyć sprzedaż online w mniej niż 24 godziny?

Sprzedaż Online w mniej niż 24 godziny!

W dobie szerzących się i zmieniających sposobów na życie ( tak to ujmę), biznes musisz zacząć poważnie myśleć o przeniesieniu Twojego Biznesu również do internetu.  Czy chcesz, czy też nie jest to wymagane chociażby ze względu na to, żeby mieć ciągłość Klientów oraz dodatkowych zarobków, gdy życie offline nie daje rady.

Nie jest to abstrakcja lecz rzeczywistość, która wymusiła na Nas wszystkich takie, a nie inne funkcjonowanie…

Czego potrzebujesz, żeby w szybki sposób podpiąć sprzedaż online w mniej niż 24 godziny?

Będziesz potrzebować kilku Narzędzi zintegrowanych do Twojej Sprzedaży Online. Poniżej przedstawiam Ci kilka z nich.

  1. Procesory Płatnicze
  2. Podpięcie stron www, sklepu
  3. Płatności Online do strony Landing Page
  4. Podpięcie Pixela na stronie Landing Pages
  5. Sprzedaż Online ( System Płatności Online na Getall)

Być może pomyślisz sobie teraz, że jest ich zbyt dużo, żeby za to się zabrać, jednak weź pod uwagę fakt, że w momencie gdy już wszystko jest ustawione, to cały proces Sprzedaży Online sam pracuje na Ciebie. Ty tylko musisz doglądać, czy wszystko działa poprawnie.

Podłączenie Twojej sprzedaży Online w mniej niż 24 h jest oczywiście możliwe w momencie, gdy posiadasz zrealizowane chociażby z powyższych punktów: 1, 2, 5.

Dlaczego? Ponieważ Procesory Płatnicze możesz podłączyć na stronie, zintegrować je z systemem płatności Getall wtedy, gdy posiadasz własną stronę www, firmę, do której to Procesor Płatniczy jest podpięty.

Poniżej przedstawiam CI kilka Procesorów Płatniczych, które współgrają z Systemem Getall.

  1. Dotpay – wszystkie szczegóły płatności znajdziesz tutaj >>> 

Dodatkowo instrukcja techniczna implementacji płatności w tym miejscu.

2. Paypol – wszelkie informacje o procesorze oraz możliwość założenia konta tutaj >>> 

3. PayU.pl – na stronie, którą znajdziesz w tym miejscu otrzymasz wszelkie niezbędne informacje odnoszące się do tego procesora!

4. Przelewy 24.pl – to kolejne rozwiązanie płatnicze, z którym to współpracje System Getall. Procesor i wszelkie informacje znajdziesz tutaj >>>

5. Transferuj.pl / Tpay – Szczegóły procesora znajdują się tutaj >>>

6. Konto firmowe – Jakiego konta używasz, w jakim banku nie wiem. Ten punkt / sposób możesz również wykorzystać podłączając swoje konto firmowe.

Strona www, Sklep, Landing Pages

Na danej stronie www lub bezpośrednio w sklepie ( sklepy mają zintegrowany w sobie system płatności) możesz umieścić np. tzw. Button ( Darmowe Grafiki z tego typu Narzędziami znajdziesz w tym miejscu >>> i podpiąć do niego link z Systemu Płatności Getallktóry to musisz umieścić w odpowiedniej rubryce, jak na zdjęciu.

JAk podłączyć sprzedażA

 

Kolejny sposób integracji płatności możesz wykorzystać na stronie tzw. Przechwytującej Landing Page, do której to w miejscu przycisku ( buttona) podłączasz link płatności z Systemu Getall.

Będzie mi miło, jeśli skorzystasz z Mojego linku referencyjnego do Systemu Getall, z którego to otrzymam prowizję.

Pixel na stronie!

Jeżeli chcesz, żeby Twoje produkty były monitorowane i żeby np. Facebook wiedział, kto wszedł na Twoją stronę sprzedażową lub zakupił produkt i wyświetliła mu się strona „Dziękuję” ( to jest bardzo dobre rozwiązanie), to musisz podłączyć do swojej strony Pixel Facebooka. Więcej o Pixelu znajdziesz w Moim filmie tutaj.

Technicznie jak to zrobić? Pozyskujesz sobie kod Pixela na stronie Facebooka ( w tym miejscu znajdziesz przewodnik krok po kroku, jak to zrobić >>> ), a następnie kopiujesz ten kod i wklejasz go na stronie Landing Pages. Wchodzisz w ustawienia ( koło zębate u góry), następnie boczna zakładka: scripts i w części Body umieszczasz kod.

 

Sprzedaż Online ( System Płatności Online na Getall)

Podłączamy na koniec w Systemie Płatności Getall naszą Sprzedaż Online! Logujesz się do swojego panelu Getall, następnie wchodzisz w dział po lewej stronie SPRZEDAŻ. Mam do uzupełnienia 3 poddziały: Produkty, Zamówienia, Ustawienia. Zaczynamy od Ustawień i podłączeniu wybranych przez Ciebie Procesorów Płatniczych. Wpisujesz w miejsca, jak jest to pokazane na zdjęciu. Po dodaniu poszczególnych lub wybranych Procesorów zapisujesz ustawienia.

JAk podłączyć sprzedażA

Kolejny poddział, to Produkty, gdzie po kolei w miejscu + Dodaj Nowy Produkt dodajesz produkty elektroniczne, fizyczne. Więcej szczegółów znajdziesz w filmie na Moim kanale.

Zamówienia, to miejsce, gdzie możesz sprawdzić zakupione produkty.

Szczegóły całego procesu tworzenia Sprzedaży Online w Systemie płatności Getall znajdziesz na Moim kanale, do którego subskrybcji bardzo Ciebie zachęcam >>>

0 0 votes
Article Rating