Jak stworzyć Stronę OTO Sales Page w 2 prostych krokach?

Strony OTO ( OTO Sales Page), są kolejnymi rodzajami stron tzw. Przechwytujących ( Landing Pages), które wykorzystuje się po to, żeby jeszcze wzmocnić sprzedaż poprzez dosprzedanie kolejnego produktu, usługi.

Jak wiadomo Social Media, to dziś najpopularniejsze miejsce na to, żeby tworzyć marketing, budować z potencjalnymi Klientami relacje, pomagać im rozwiązywać ich problemy. Aby móc systematycznie pomagać osobom, które potrzebują wprowadzenia do danego tematu, poprowadzenia za rączkę krok po kroku w dziedzinie Marketingu Online, Sprzedaży Online, to należy takie osoby „umiejscawiać” w jednym miejscu.

Dlaczego powinny te osoby znaleźć się u Ciebie w jednym konkretnym miejscu? Social Media, to jedno z najlepszych ever Narzędzi do Marketingu Online, jednak nie jest to Twój  prywatny folwark! Ty tylko tutaj dzierżawisz Swoje miejsce, a może się tak stać (sic!), że zostaniesz zbanowany i Twój Biznes zaczyna się sypać!

Dlatego, jak już wcześniej wspomniałem Autoresponder, strony Landing Pages, to podstawa osiągnięcia SUKCESU na dużą skalę na swoich warunkach, na swoim folwarku!

Gdy masz ( cały czasu budując) już swoją listę mailingową, to pora zatroszczyć się o swoje produkty, usługi, które możesz zaoferować swoim potencjalnym Klientom znajdującym się w Twojej bazie mailingowej ( patrz – Autoresponder!).

Jak powyżej wspomniałem tego typu strony są wzmocnieniem prowadzonej sprzedaży podczas kampanii reklamowej danego produktu, usługi.

Strony OTO Sales Page jest dodatkową sprzedażą, która się dzieje w momencie zakupu pierwszego produktu, zapisu na kurs, zapisu na listę mailingową.

W jaki sposób techniczny możesz sobie taką stronę stworzyć i zintegrować z listą mailingową? O tym przeczytasz poniżej!

KROK Pierwszy!

Najpierw logujesz się w systemie Getall  

Wybierasz Autoresponder i odpowiednią listę, z którą prowadzona jest kampania sprzedażowa produktu, usługi. Chyba, że jeszcze nie posiadasz stworzonej listy mailingowej pod daną kampanię, to zrób to w tym momencie ( 5a) intuicyjnie, jak poprowadzi Cię system. Jeżeli nie jesteś w stanie, to wejdź do mnie na kanał Mojego vloga i poszukaj tam filmów z instalacją Autorespondera!

Po wyborze konkretnej listy mailingowej wchodzisz w przycisk Ustawienia ( koło zębate), klikasz w niego, gdzie zostajesz przeniesiony w tym momencie do miejsca ustawień listy mailingowej. Przesuwasz suwakiem w dół, aż do miejsca „ Treść po potwierdzeniu”  i w miejscu „ lub przekieruj osobę na stronę” i wklejasz link do strony OTO Sales Page, którą wcześniej stworzyłeś pod kampanię.

Przyjrzyj się dokładnie poniższym zdjęciom!

KROK Drugi!

Stronę OTO Sales Page tworzysz w tym miejscu wybierając zielony przycisk New Page.

Następnie spośród wielu rodzajów stron wybierasz strony OTO Sales Page, po wyborze decydujesz się na konkretną stronę, którą konfigurujesz i uzupełniasz pod kampanię. Szczegóły ustawień strony możesz zobaczyć na moim kanale Mojego Vloga klikając w tym miejscu >>>

KROK Trzeci!

Gdy całość jest już ustawiona, pora przejść do stworzenia np. reklam pod daną kampanię. Przykładowe rodzaje reklam, które możesz zacząć tworzyć zobaczysz w tym miejscu!

Jednak pamiętaj o bardzo ważnej rzeczy, najpierw musisz dawać ludziom dużo wartości darmowej, z której to zaraz po skorzystaniu odniosą wymierne rezultaty. W tym miejscu zachęcam Cię do stworzenia sobie Profilu Idealnego Klienta, do którego to będziesz systematycznie wysyłać Darmową Wartość! 

Zobacz w tym miejscu, jak taki Profil Idealnego Klienta stworzyć!

Na koniec dla wytrwałych zapraszam raz jeszcze do obejrzenia całości Mojego nagrania o Tworzeniu Stron OTO Sales Page w tym miejscu!