Jak się nie Poddawać? Anthony Joshua jest tego bardzo dobrym przykładem.

Wojciech Maćkowski Time Life CIśnięcia i Sukces Przychodzi!

DATA 26.11.2019 r.

Godzina 20.14

News Dnia:  Jak się nie Poddawać? Anthony Joshua jest tego bardzo dobrym przykładem.

Realizacja dnia

Poranne Nawyki Moje – Jedną rzeczą, którą stosuję rano jes INSPIRACJA. Zobacz, co dzisiaj obejrzałem: Film 1 >>>>> oraz Film 2  >>>>>>

Posty na Social Mediach i Relacje: >>>>>

Time Life Ciśnięcia!

Książka: Narzędzia Tytanów Timothy Ferriss

Rozmowy z Klientami

Wysyłka Ofert

Szkolenie Mirka Skwarka: FunnelStar

WARTOŚĆ DNIA

Anthony Joshua

Gdy w czerwcu ogladałem walkę Anthonego z Ruizem, to byłem w szoku!!! Nie ten człowiek, nie ten zawodnik! Jak gdyby go w ogóle nie było! Potem sobie pomyślałem, że to jest tylko człowiek i każdy ma Swój słabszy dzień. Podawali również informacje, że przed walką użyto przeciwko Joshua jakiś środków, które doprowadziły go do takiego stanu, że walkę przegrał. Nie wiem, czy to prawda, jednak ma za niedługo kolejną szansę ODZYSKANIA Swoich pasów, które zdobył pokonując Kliczkę! Umarł Król niech Żyje Król! Tak było kiedyś, tak jest obecnie! Zobaczymy 7 grudnia, czy Ruiz był półrocznym Królem, czy faktycznie potrafi obronić pasy mistrzowskie.

Podziwiam każdego z nich Joshue oraz Ruiza, ponieważ potrafią mimo bólu, cięzkich chwil podczas walki wzbić się na wyżyny Swoich możliwości i walkę obrócić na swoją korzyść.

Odnoszę się teraz do Twojego Życia prywatnego, czy robisz dzisiaj wszystko, aby to, co niedoskonałe zmienić każdego dnia kroczek po kroczku…? Ja tak działam i wiem, że jak podlicze sobie każdy mały krok x 365 dni, to zgadnij ile tych kroków wyjdzie? 😉

Moje Przemyślenia Dnia

Rok 2012!

Tak rok 2012 ZAWSZE będę opisywał i wspominał do końca życia, ponieważ był to Mój przełomowy Czas. Gdyby nie DECYZJA Zrobienia Kroku i pójścia na całość, to nie wiem, co był dzisiaj robił i gdzie był… Ważne jest, iż Działam, Cisnę na Maxa każdego dnia raz mocniej, raz lżej, ale robię krok po kroku każdego dnia od końcówki 2012 roku. Policz sobie ile teraz tych kroków było! 365 x ( 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 r.) 7 = 2555!

Patrząc z perspektywy Czasu, przeżytych Lekcji, Doświadczenia wiem, że było warto!

Zapraszam na Moją Listę Mailingową, na której dużo piszę o Rozwoju Osobistym, Zmianie Myślenia, Nawyków i Ciśnięcia na Maxa pokazując Moją historię. Pokazuję tam również praktyczne rozwiązania Zmiany Życia oraz proponuję 1-e Darmowe Konsultacje!