Tik Tok i Mark Zuckerberg!

Wojciech Maćkowski i Time Life CIśnięcia na Maxa TIK TOK i Mark Zuckerberg

DATA 19.11.2019 r.

Godzina 16.25

News Dnia:  TIK TOK i Mark Zuckerberg

  1. Poranne Nawyki Moje Możesz o nich obejrzeć filmy Moje TUTAJ >>> oraz TUTAJ >>>
  2. Posty na Social Mediach i Relacje: znajdziesz w tym miejscu >>>>> oraz w tym >>>>
  3. Zlecenia dla Klientów( 3 Klientów)!
  4. Rozrywka >>>>>
  5. Time Life Ciśnięcia!
  6. Posty na Fanpage -à Do wrzucenia na stronę! TUTAJ >>>>>
  7. FunnelStar – Szkolenia z zzakresu Marketingu i Sprzedaży Mirka Skwarka!
Wojciech Maćkowski Time Life CIśnięcia Narzędzia Tytanów

WARTOŚĆ DNIA

„ Traktuj Życie, jak serię EKSPERYMENTÓW” Taki oto wpis przeczytalem dzisiaj w książce <Narzędzia Tytanów> Timothy Ferriss’a

Autor pisze w niej, powołując sie na wywiad z Derek Sivers, aby spróbować wieść przez kilka miesięcy życie takie, o jakim marzysz. Jednak ważne jest, aby zrobić sobie furtkę na wypadek, gdyby sie okazało, że takie życie nie jest wcale dla Ciebie. Nawiązuje do tego cytaty w Moim poście na Facebooku, jednak dodaję Swoją myśl związaną z Biznesem, z Życiem, aby nie stać w miejscu i nie eksperymentować!  Cały wpis możecie zobaczyć na Moim Facebooku. Link macie tutaj >>>>>

Moje Przemyślenia Dnia

TIK TOK Mark Zuckerberg, Facebook i Traktowanie Życia, jako serię Eksperynetów!

Widzisz, gdyby nie sprawdzanie różnych możliwości, szukanie, szukanie, doświadczanie tego, czy tamtego, ( jestem tego pewny) to nigdy byś nie mógł / nie mogła znaleźć okazji, dzięki której spełnił / spełniła byś Swoje Marzenie, zdobył sławę, pieniądze, zwiedził świat, itd., itd.

Czy Mark od Facebooka szperał na TIK TOKU przypadkowo? Na pewno nie, ponieważ z założenia wiedzial, co chce osiągnąć. Prawdopodobnie chciał zakupić w 2016 roku tą platformę!

Popatrz sobie teraz, że gdyby pewne konkretne działania nie zostały wykonane, to nikt nie mógł by osiągnąć zamierzonego CELU.

Systematyczne zmierzanie do Osiągnięcia jakiegoś CELU przynosi przy długotrwałej pracy porządane Efekty.

Zajrzyj również tutaj >>>> na Mój kanał, w którym pokazuję, w jaki SPOSÓB staram się uporać z różnymi problemami, które każdego dnia Mnie spotykają! Po prostu działam i nie poddaję się!

Zapraszam Ciebie do skorzystania z Doświadczenia Mojego i dołączenia do Mnie na Mojej Liście, gdzie piszę wiele o Rozwoju Osobistym, Zmianach Myślenia, Nawyków, działaniu na Maxa i zmianie Życia o 180 Stopni. Zapraszam Ciebie bardzo Serdecznie!