Wojciu/ Marzec 8, 2017/ Z Życia Wzięte/ 2 comments

ksiazkaWitajcie!!! Może się wydawać,że każdy dzień jest taki sam. JEdnAk, gdy ma się ” na głowie” wiele spraw i kłopotów, to każdy dzień jest ciężki, a nawet czasami straszny. Robić, czy nie robić w takich sytuacjach? Przemóc się, czy nie? Nie jest to łatwe, jednak po dłuuugim Czasie KRYZYSU trzeba się otrząsnąć i zacząć dalej działać ( To zdjęcie, to kolejny TEMAT Mój, który Cisnę Systematycznie). Dlaczego? Bo zamartwianie się i myśLENie i kłopotach NIC nie daje!!! No sorki, daje większe kłopoty, wyższe ciśnienie i PROBLEMY, które pomagają tylko w tym, że myślimy o NICH, a nie o rzeczach, które NaS Motywują, dają KOPA do Działania i Ciśnięcia na Maxa.

 

screen-z-patrykiem1Wczoraj pod wieczór miałem Rozmowę na hangouts z Młodym bardzo kreatywnym Człowiekiem – Patrykiem, który również Ciśnie na Maxa mimo Swojego Młodego Wieku 😉

Dziś powrót z nocki z pracy i najpierw trzeba się było ogarnąć, potem zrobić Swoje rzeczy związane z Rozwojem, Marketingiem i Zarabianiem. Oczywiście nie było by to możliwe, gdyby nie MOCNE i Systematyczne Działanie podparte Motywacją.

 

post-z-facea-na-dzien-kobietZdradzę Wam jeden z MOŻLIWYCH „patentów”, dzięki któremu będziecie MOGLI mimo zmęczenia i czasami frustracji Cisnąć na Maxa .Gotowi??? Znacie go bardzo dobrze, ale pewno nie wszyscy używacie na co dzień.

Zrób w Sobie i dla Siebie KODOWANIE w umyśle pewnej rzeczy, o której codziennie, prawie codziennie myślisz. Wyobraź ją sobie bardzo dokładnie, na przykładzie tym: jestem w górach, wyobrażam Sobie bardzo dokładnie te góry, zapach świeżego powietrza, latające ptaki, słońce grzejące w temperaturze powyżej 30 stopni C. Jesteś w tych górach chodzisz po nich, wspinasz się. JEst po prostu CUDOWNIE… A TERAZ zrób KODOWANIE tych „gór”, czyli USZCZYPNIJ się np. w ucho, ale dopiero, gdy WYKONAŁEŚ / WYKONAŁAŚ to Wyobrażenie. Twój Mózg Sobie w tym momencie KODUJE w Sobie, to piękne, niesamowite Wyobrażenie. JEDYNY Warunek, żeby to nastąpiło w sposób POPRAWNY, to MUSISZ w momencie Wyobrażania Sobie tej danej Rzeczy ( w tym przykładzie są to góry) Wyobrazić wszystkie szczegóły związane z górami ( miejsce, zapach, kolory, głos, klimat, jak się czujesz w tym momencie).

Do dzieła i nie ZAPOMINAJ, że Nie MA NIC NIEMOŻLIWEGO, bariery MAMY w Sobie, w głowach!!! 😉

Ps: Daj Mi znać, czy ta Metoda Tobie POMOGŁA 😉  Trzymam kciuki za Ciebie 😉

Share this Post

2 Comments

  1. Działa. Kodowanie jest dobre. Bardzo dobre. Wyobrażanie sobie czegoś, używają takich rzeczy najlepsi tego świata i wiecie co? Działa.

    Oby więcej takich postów.

    To ja dziękuje za rozmowę Wojtek 🙂

  2. Swietna metoda! Musze ja wyprobwac, moze wtedy to bedzie nie motywacja, a mega rozwoj. Ze zwyklego czlopaka przerodzi sie robot, ktory wykonuje czynność z automatu, nie patrzac na dni, dobry czy gorszy

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*