Wojciu/ Październik 31, 2018/ Biznes Internetowy Dla Mniej Wtajemniczonych, Ciśnij Systematycznie, Fitnessuj Swój Mózg, Z Życia Wzięte/ 0 comments

Jak zacząć przestać WSTYDZIĆ się Swojego Głosu i Wyglądu?  

Był w Moim Życiu taki dłuuugi okres, kiedy to nie mogłem słuchać Swojego głosu ani patrzeć na Siebie… Dlaczego tak było? Długo by tutaj opowiadać, jednak dzięki konkretnym ćwiczeniom udało mi się uzdrowić Moje oczy. Nie było to proste ćwiczenie do wykonania, ponieważ przez krótki okres Czasu ono nie zadziała. To jest minus tego ćwiczenia… Jednak znacie jakieś inne ćwiczenia, po wykonaniu których w krótkim Czasie wszystko idzie tak, jak powinno? Chyba raczej na pewno nie ma takiego….

Obejrzyj  sobie jeden z Moich pierwszych filmów, które kiedyś nagrałem! Tutaj masz taki przykład mówię w nim o CELU i o małych Krokach… Każdego dnia małymi Krokami do CELU! Czy teraz wiesz, o jakim ćwiczeniu mówię? 😉 Tak, o nagrywaniu filmów, wsłuchiwaniu się w nie, patrzeniu Sobie prosto w oczy, w oczko od telefonu… Jeżeli będziesz ćwiczył / ćwiczyła KAŻDEGO dnia małymi Kroczkami, to prędzej, czy później dojdziesz dzięki wytrwałości do CELU, który został przez Ciebie Zaplanowany!

Poniżej obejrzyj sobie krótkie nagranie związane właśnie z Systematycznym ćwiczeniem nad Sobą! Zapraszam Ciebie, a potem wyciągnij z NIEGO Wnioski i zacznij ćwiczyć!

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*