Wszystkie Twoje dane, które zostają za pośrednictwem tego bloga są chronione. Żadne z Twoich danych nie będą rozpowszechnianie, udostępnianie osobom trzecim. Natomiast niezbędne są one dla mnie do kontaktowania się z Tobą oraz wysyłania moich  informacji. Na blogu automatycznie są zbierane Twoje dane dotyczące wizyty na blogu, adres IP, nazwa domeny, przeglądarka, itp. Podczas naszego kontaktu za pomocą strony internetowej, poczty, telefonu pozostawiasz mi swoje dane osobowe: imię, adres mailowy, itd. Powyższe Twoje dane mogą być użyte do analiz statystycznych bloga, danych demograficznych osób odwiedzających, personalizacji stron internetowych.

Każdą osobę wizytującą na tym blogu obowiązuje POLITYKA PRYWATNOŚCI, która jest zamieszczona na tej stronie.

Jeśli jesteś osobą, która nie akceptuje POLITYKI PRYWATNOŚCI znajdującej się na tym blogu, to proszę nie wchodź na niego, nie zostawiaj żadnych informacji, nie zapisuj się na różnego typu Formularze Kontaktowe, Szkolenia oraz Newsletter. Jeżeli natomiast jesteś zainteresowany naszą współpracą, otrzymywaniem informacji ode mnie, to po zaakceptowaniu POLITYKI PRYWATNOŚCI będziesz je otrzymywał zgodnie z zapisaniem się w odpowiednim miejscu w Formularzu Kontaktowym.

Moja strona internetowa może wykorzystywać ciasteczka, które służą do identyfikacji Twojej przeglądarki podczas korzystania z mojej strony, abym wiedział jaką stronę Tobie wyświetlić oraz do tworzenia statystyk użytkowników korzystających z serwisu. Umożliwia to ulepszanie ich struktur i zawartości. Ciasteczka nie zawierają żadnych danych osobowych.

Zastrzegam sobie prawo do zmiany powyższe POLITYKI PRYWATNOŚCI poprzez opublikowanie nowej POLITYKI PRYWATNOŚCI na tej stronie.

www.zycietopasjanamaxa.pl ( Życie to Pasja na Maxa) to blog z poradami, z motywującymi artykułami, szkoleniami oraz filmami, które zachęcają odwiedzających do skorzystania z porad, wdrożenia do swojego życia według swoich możliwości. Nie każda porada, kurs jest przeznaczony dla każdego, ponieważ każdy z nas jest w innym miejscu rozwoju. Dlatego należy spróbować dopasować do swoich potrzeb, możliwości. Wszystkie moje wpisy są wyłącznie moimi opiniami, spostrzeżeniami, doświadczeniem i tylko w taki sposób należy je traktować.

Wszystkie komentarze umieszczane na blogu przez czytelników odnoszące się do poszczególnych informacji w konkretnych działach są opiniami osób komentujących.

W razie jakichkolwiek pytań odnoszących się do POLITYKI PRYWATNOŚCI proszę o kontakt mailowy, który znajduje się w dziale Napisz.

Osoba zbierająca dane na tym blogu to Wojciech Maćkowski, Gdynia, Polska.