Wojciu/ Styczeń 1, 2017/ Od o do Milionera.../ 0 comments

Witaj, w tym DZIALE Znajdziesz ODPOWIEDZI, bądź bardziej Podpowiedzi, które mogą Ciebie NAKIEROWAĆ, POMÓC w Twoim Osobistym Rozwoju.

Dlaczego piszę, że NAKIEROWAĆ? Ponieważ są to Moje DOŚWIADCZENIA, które nabyłem przez lata…, a dzięki którym Moje Życie Zaczęło się ZMIENIAĆ i NADAL się Zmienia.

Dlaczego NAKIEROWAĆ, bo jeżeli tego nie wdrożysz w konkretne DZIAŁANIE, to NADAL te wszystkie wypisane, powiedziane metody, techniki, narzędzia będą mogły TYLKO i WYŁĄCZNIE Ciebie NAKIEROWAĆ…

Przez LATA nie wiedziałem, jak mam ugryźć, z której strony, jak zacząć Swoje zmiany… w życiu. Długo Czasu mi to zajęło, aż w końcu ZMIANY Udały się!!!

Dlatego TERAZ Zapraszam Ciebie do Skorzystania z Mojego DOŚWIADCZENIA oraz do pełnego ZAANGAŻOWANIA SIĘ w Działanie, które poprowadzi Ciebie do ZMIAN…

Czy będzie to trudne? Pewno tak…Czy warto? Jak NAJBARDZIEJ WARTO!!!

Czy POMOGĘ Tobie…? Pomogę, ale MUSISZ tego CHCIEĆ!!!

Więc co, Zaczynamy? Jeżeli tak, to Czytaj i korzystaj DALEJ… 😉

blue2-01SPRAWDŹ JAKĄ MASZ OSOBOWOŚĆ. Zacznij od tego wstępu, a następnie kieruj się kolejnymi stronami.   a) PIERWSZA Strona Testu                                                                                                                                     b) DRUGA Strona Testu                                                                                                                                           c) TRZECIA Strona Testu ( Test, z którego korzystacie jest zawarty w książce Pani Florence Littauer ” Osobowość Plus” – speca od Osobowości Człowieka.

blue2-02

a) WIEDZA. To jeden z najważniejszych DZIAŁÓW, o którym chciał bym Ci opowiedzieć, a który może Doprowadzić Ciebie do NIESAMOWITYCH Wyników.

W sieci znajdziesz mnóstwo wiedzy darmowej, kwestia, żeby umieć ją dobrze i mądrze wybrać, a następnie ZASTOSOWAĆ. Wiedza przyswojona nie Zastosowana do NICZEGO Ci się nie przyda!!!

Mi to zajęło wiele czasu, aż w końcu WYBRAŁEM tą Odpowiednią dla Mnie, dzięki czemu mogłem i nadal MOGĘ ją STOSOWAĆ!!! Chciałbym Tobie ułatwić tą żmudną i długą DROGĘ Poszukiwania jej miesiącami za dużą kasę.

Pierwsze książki, które pomogły mi w ZMIANACH, w zrozumieniu dlaczego pewne rzeczy dzieją się tak, a nie inaczej, to były:

moc-pozytywnego-myslenia-b-iext34878976

zyj-lepiej-niz-dobrze

56baf6cb9fb1a

 

kto-wylaczyl-moj-mozg

 

 

 

 

 

 

 

bez-rak-bez-nog
bogaty-albo-biedny

 

 

 

 

 

 

 

……………………………………………………………

bogaty-ojciec

kwadrant-przeplywu

 

 

biznes-xxi-w

 

 

 

 

 

 

 

 

………

etyka-biznesu

guru-kultury

hejtoholik

 

 

 

 

 

 

 

 

…..

od-pasji-do-biznesu

temperament-a-duch-swiety

ucz-sie-szybciej

 

 

 

 

 

 

 

 

…..

ukladanka-osobowosci

zaryzykuj

biznes-do-gory-nogami

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oczywiście są to tylko nieliczne pozycje książkowe, ale bardzo ważne i PODSTAWOWE dla Mnie.

 

blue2-03

Ćwiczenia na SYSTEMATYCZNOŚĆ:

a) Kalendarz ( zwykły papierowy, Google) – zapisuj wszystkie RZECZY, które ZAMIERZASZ wykonać danego dnia. (przestrzegaj jego harmonogramu). Po wykonaniu danej czynności ZAZNACZ check1 jako wykonane!

b) Przypomnienia w komórce – ustawić Sobie codziennie tak, żeby wbiło się Nam do głowy!!!

c) Wypisać na kartce i powiesić w widocznym miejscu dane PRZYPOMNIENIE ( codziennie zerkać na nie i czytać wykorzystując Efektywne Metody Nauczania patrz dział: Sprzedażyellow28

blue2-04

Ćwiczenia  AUTOAFIRMACJI:

a) To ćwiczenie pozwoli sprawdzić Tobie na jakim poziomie masz swoją Autoafirmację. Opisz Siebie za pomocą 10 przymiotników, stawiając „+” przy tych, które uważasz za pozytywne czyli zalety i „-„ przy tych, które uznajesz za negatywne czyli wady. ( ćwiczenie wg Pani Haliny Orłowskiej – Szpitalny)

  1. ……………………………………….
  2. ……………………………………….
  3. ……………………………………….
  4. ……………………………………….
  5. ……………………………………….
  6. ……………………………………….
  7. ……………………………………….
  8. ……………………………………….
  9. ……………………………………….
  10. ……………………………………….

Jeżeli przeważy liczba przymiotników ze znakiem „+” lub „-” , oznacza to, że nie posiadasz prawidłowego spojrzenia na Siebie, Twój poziom Autoafirmacji jest niski. Musisz zacząć wzmacniać swoją Autoafirmację ( inne ćwiczenia w Dziale Prezent dla Ciebie).

b) WYNAGRADZAJ Siebie po każdej WYKONANEJ Pracy, jaką Sobie ZAMIERZYŁEŚ / ZAMIERZYŁAŚ. Jest to bardzo ważne ćwiczenie, żeby DOCENIAĆ Siebie po każdej skończonej pracy nad Sobą. Wzrasta wtedy Twój Potencjał, Zapał, jak również Twoja Wartość.

c) ODKŁADANIE Pieniędzy na różne Rzeczy z jednej strony MUSI Ciebie Zmotywować, gdy patrzysz na koperty, czy słoiki z pieniędzmi, że je POSIADASZ, a z drugiej zaś strony USPAKAJA Ciebie, że masz odłożone fundusze na ” w razie czego”. Cały ten cykl odkładania MUSISZ wykonywać cyklicznie co miesiąc, codziennie.

d) LISTA Rzeczy, które CHCĘ zdobyć, osiągnąć w Swoim Życiu. ( Lista lub Grafika albo nagranie).  Pierwszym punktem tej listy, czy grafiki jest wypisanie wszystkich Twoich Osiągnięć, czytanie ich oraz oglądanie lub odsłuchiwanie codziennie. Drugi punkt, to rozpisanie poszczególnych rzeczy ( max 2-3 na początek) na etapy i wykonywanie ich systematycznie, aż się osiągnie zamierzony rezultat.

blue2-05

Fitnessuj Swój Mózg

20170314_1741391Korzystając m. in. z książki „Ucz się szybciej na miarę XXI wieku” Colin Rose i Malcolm J.Nicholl możesz wiele skorzystać i nauczyć się, jak Zastosować pewne schematy do Swojego Rozwoju, Biznesu.

Jedną z takich możliwości jest tzw. MAPA MYŚLI ( na obrazku po lewej). Wypisujesz na niej ( np. na kartce) WSZYSTKIE najważniejsze Rzeczy, których się uczysz. Główny TEMAT  masz zawarty w środku, WYPISANY najlepiej DRUKOWANYMI LITERAMI. Od niego odchodzą kolejne TEMATY związane z GŁÓWNYM. Każdy temat jest opisany jednym słowem lub max dwoma ( jak na rysunku). Przy każdym rysunku zrobione są OBRAZKI, które są SYMBOLEM danej zapisanej rzeczy.

Każdą taką Mapę Myśli zostawiaj w miejscu, gdzie jesteś najczęściej tak, żeby Twój wzrok wodził za tym obrazkiem. W ten sposób oprócz tego, że rysując daną rzecz będziesz UTRWALAŁ Sobie to, co na nim się ZNAJDUJE oraz wizualnie będziesz wiedział co na nim jest, co jest najważniejsze, dzięki temu Twój Mózg utrwala Sobie te Informacje. Dzięki tym możliwościom uczysz się tej DANEJ Rzeczy…

Zapamiętywanie Głosowe danej rzeczy możesz wykonywać dzięki Dyktafonowi, który masz w telefonie komórkowym. Wystarczy nagrać Sobie daną rzecz i codziennie ja odtwarzać tak, aby zrobił się z tego nasz NAWYK. W momencie, kiedy utrwalimy go Sobie, to nie musimy go odtwarzać codziennie tylko raz na jakiś Czas.

WIĘCEJ Wartościowych Rzeczy możesz się dowiedzieć klikając w tą zakładkę i WYKUPUJĄC konkretne Szkolenie, Produkt.

 

 

 

 

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*