Wojciu/ Styczeń 18, 2019/ Ciśnij Systematycznie, Od o do Milionera.../ 0 comments

Wojciech Maćkowski i Sukces

Ponad 2 lata temu umieścilem wpis „od Zera…” dzisiaj po tym długim okresie chciałbym się PODZIELIĆ  Tobą tym, co zmieniło się u Mnie od tamtego czasu… Nie dawałem sobie sprawy, jak szybko ten czas minął, ile rzeczy do tej pory zrobiłem, jak bardzo się zmieniłem.

Czyja zasługa, bądź Kogo? Przede wszystkim Mojego samozaparcia, ciężkiej, Systematycznej pracy nad Sobą oraz Szkoleń i co najważniejsze PRAKTYKI! Bez konkretnych ćwiczeń, które zacząłem wdrażać codziennie dzień w dzień mimo tego, że często nie widziałem „światełka w tulenu”. Dzisiaj wiem, że każdy ETAP w Rozwoju ma tuż za zakrętem Swój FINISH! Jednej rzeczy NIGDY nie możesz zrobić, a mianowicie Poddać się! Jeżeli jesteś „w Drodze”, to wiedz na 100%, że WYGRANA przyjdzie z Czasem. Prędzej, czy później „dopadnie Ciebie”!

U Mnie wyniki zaczeły się pojawiać po kilku latach…, ponieważ musiałem i CHCIAŁEM ZMIENIĆ wiele aspektów  w Swoim Życiu. Bez procesu, który zaczął się u Mnie w 2012 roku NIGDY bym nie osiagnął tego, co mam dzisiaj.

Zapytasz, co takiego robiłem? Tak, to był pierwszy ETAP, co robiłem, ponieważ bardzo wiele rzecz NADAL robię, co sprawia, że z dnia na dzień jestem coraz DALEJ… Jak patrzę na osoby, które mam w Swoim otoczeniu lub które były, to mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że zostawiłem 90% z nich za Sobą! Z jednej strony bardzo się cieszę, że tak daleko zaszedłem, natomiast z drugiej patrzę na te Osoby, które pozostały w tyle ( duża część Moje Rodziny), to jest mi żal patrzeć na to, co ze sobą robią. Robią w znaczeniu stoją w miejscu, a tak na prawdę, to COFAJĄ się!

Dobrze przedstawię TERAZ Tobie po krótce to, co Systematycznie wykonuję, co sprawia, że codziennie staję sie LEPSZĄ Wersją Siebie. Jeszcze jednak mała UWAGA zajrzyj tutaj  do Mojego artykułu sprzed 2 lat, gdzie opisałem Moje pierwsze Kroki, które zacząłem Wykonywać.

Oki zaczynamy! Wykorzystaj Moje doświadczenie, sprawdź na Sobie poszczególne rzeczy, a następnie przekazuj tą WIEDZĘ dalej!

  1. Po pierwsze codzienna ranna Modlitwa ( dla Mnie jest i była Ona bardzo ważna, nie dla każdego tak będzie)
  2. Afirmacja związana ze Mną. Musiałem „wyrzucić śmieci”, żeby miejsce syfu zajęły PRAWDZIWE, Wartościowe Prawdy mówiące o Mnie.
  3. Wizualizacja Moich Marzeń. To co wyobrazisz Sobie, narysujesz, opiszesz działa mocniej w PODŚWIADOMOŚCI niż tylko to, co sobie wyobrazisz, bez konkretnego pochylenia się nad daną rzeczą.
  4. Zmiana NAWYKÓW! ( bardzoooo ważny punkt, bez którego powyższe zadania nie były by NIGDY wykonane). Nigdy nie miałem adnych dobrych Nawyków, dzięki którym mógł bym iść do przodu i działać. Dlatego trzeba było zacząć to zmieniać. Pierwszym Moim Nawykiem, który zapczątkował Moje dalsze zmiany był Nawyk Systematycznych ćwiczeń fizycznych! Każdy kolejny Nawyk po wyrobieniu pierwszego ( zajęło mi to SPORO Czasu ok ½ roku) był już łatwiejszym do wykonania i zakotwiczenia w głowie.
  5. Motywacja a następnie Inspiracja! Czym one różnią się od Siebie? Pierwsza Motywuje Mnie do rozpoczęcia działania, dodaje energii ( działa to przez krótki Czas, dlatego trzeba ją WYKORZYSTYWAĆ Systematycznie), natomiast Inspiracja ( doświadczenia konkretnych Osób, które doszły tam, dokąd Ja ZMIENIARZ) sprawia, że codziennie dokonuję konkretnych zadań, ćwiczeń, które zbliżają Mnie do Osiągnięcia zamierzonego CELU.
  6. Medytacja pomaga mi w wyciszeniu swoich emocji oraz na skoncentorwaniu Siebie na konkretnym Działaniu każdego dnia. Przed stosowaniem Medytacji często i gęsto popadałem w różne skrajne emocje, które wytracały Mnie jeszcze bardziej z równowagi!
  7. Programowanie Swojego Umysłu ( można tutaj również dodać Wizualizację) poprzez konkretne SŁOWA, Obrazy, Myśli, które powodują, że cały Czas Zmieniam Siebie i dochodzę do MIEJSCA Przeznaczenia.
  8. Wdzięczność ( Lista Wdzięczności) za to, co otrzymuje od Życia, każdego dnia… TUTAJ masz ściągę!
  9. Szkolenie Siebie u konkretnych Osób, z konkretnych rzeczy, do których ja codziennie ZMIERZAM. Jak tego dokonać? Jeżeli znasz już Swoją Pasję, wiesz, co Ciebie jara, Kim byś chciał być, to znajdź takie Osoby ( przynajmniej z 5 Osób), zacznij zgłębiać ich Wiedzę, co piszą, w jaki SPOSÓB się zachowują, co osiągneli… itd. Kup ich szkolenia, książki, cokolwiek, co przybliży Ciebie do nich, jak również SUKCESU, do którego CHCESZ Zmierzać, a jaki OSIĄGNĘŁY te Osoby! To takie proste, przecież dzisiaj masz dostęp do Wiedzy z całego Świata! Wystarczy tylko z niej skorzystać! Pamiętaj MUSISZ się Szkolić Systematycznie, ponieważ codziennie do życia wchodzi coś nowego. Jeżeli CHCESZ być na TOPIE, to Musisz Chcieć to ROBIĆ! Wujek Google wszystko Ci powie! 😉

Wojciech Maćkowski i Wujek Google

 

Mam dla Ciebie teraz konkretne ćwiczenie, które możesz już TERAZ zacząć Wykonywać, aby Twoje Życie zaczęło się Zmieniać! Co Musisz zrobić? Weź czystą kartkę papieru, podziel ją na dwie części,  z jednej strony wypisz wszystkie Negatywne rzeczy, które usłyszałeś/aś o Sobie, a z drugiej strony wypisz wszystkie POZYTYWNE! Następnie wszystkie Negatywne wyrazy pozamieniaj na Pozytywne np. głupi –> MĄDRY, brzydki –> Atrakcyjny, życiowy nieudacznik –>Zaradny Życiowo itd. Dodaj do tych wypisanych i zamienionych wyrazów negatywnych na POZYTYWNE wszystkie te wyrazy, które wypisałeś / wypisałaś w tabeli na kartce! Kolejna rzecz, to czytaj codziennie, a następnie naucz się na pamięć WSZYSTKICH Pozytywnych zwrotów na Swój temat. Zobaczysz, jakie zmiany zaczną zachodzić w Twoim życiu dzięki temu prostemu ćwiczeniu, które MUSISZ Chciec wykonywać Systematycznie!  Co mam na myśli mówić Systematycznie? CODZIENNIE!

Moja Widoczna Zmiana!

Chciałbym Ci teraz pokazać na konkretnych filmach, w jaki widoczny SPOSÓB zaszły u Mnie ZMIANY! Jaki byłem, co potrafię robić oraz NAJWAŻNIEJSZE Jaki DZISIAJ JESTEM!!! Zapraszam do oglądania i wyciągania Wniosków!

 

Jeżeli jesteś zainteresowany / zainteresowana poprowadzeniem Ciebie w Twoim Rozwoju Osobistym, to Zapraszam na DARMOWĄ Pierwszą Konsultację!!! Link do umówienia się na Bezpłatną Konsultację znajdziesz TUTAJ! 

Wystarczy, że klikniesz w przycisk!  

 

Nastawienie na coś już w 90% pokazuje, czy zwyciężysz, czy przegrasz

 

Po zapisie otrzymasz również DARMOWY Prezent, który możesz Wykorzystać do konkretnych ćwiczeń Zmieniających Swoje dotychczasowe Życie!  

Zapraszam i czekam na Ciebie!

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*