Wojciu/ Czerwiec 14, 2019/ Od o do Milionera.../ 0 comments

Wojciech Maćkowski i MIrosław Skwarek

#11 Wywiad z Mirosławem Skwarkiem Marketerem Internetowym, Przedsiębiorcą!

Mirosław Skwarek jest jednym z rozpoznawalnych i rozchwytywanych Marketerów i Przedsiebiorców Internetowych. Możecie wejść i sprawdzić Jego oferty w takich miejscach, jak: Perswazja w Sprzedaży, Getall, Akademy.  Od Mirka nauczyłem się bardzo wielu strategii związanych z budowaniem Listy Mailingowej, reklamą na Facebooku, tworzeniem różnego typu Stron Przechwytujących. Jest bardzo płodnym Twórcą, jego szkolenia, produkty rozchodzą się w setkach… Wiedza, którą posiada Mirosław jest na bardzo wysokim merytorycznym poziomie, dzięki czemu w szybki, prosty sposób można od niego się nauczyć bardzo wielu rzeczy związanych ze sprzedażą. Jest on również Mistrzem copywritingu i technik perswazji. Zapraszam do skorzystania z ofert Mirka Skwarka.

Podczas dzisiejszego wywiadu Mirek odpowie między innymi na pytania:

 • Mirku, co się stało, że zacząłeś działać, jako Przedsiębiorca? Pamiętam Twoje kursy na platformie Pawła Danielewskiego. Byłem pod wrażeniem ich ilości oraz jakości. Czy właśnie tego typu zajęcia online spowodowały, że zechciałeś stać się osobą niezależną, bo internet na to pozwala…
 • Kto był, jest dla Ciebie wzorem do naśladowania? Kogo mógłbyś zaproponować Osobom, które dopiero rozpoczynają lub zamierzają rozpocząć Swoja drogę z Rozwojem Osobistym?
 • Jakie szkolenia, książki mógłbyś polecić naszym słuchaczom, które wprowadzą w Świat Biznesu, Marketingu, Zarabiania Online
 • Jaką długą Drogę przeszedłeś, aż do dzisiaj, miejsca, gdzie nie musisz martwić się o Swoją przyszłość?
 • Największe Twoje wyrzeczenie, jakiemu musiałeś sprostać podczas całęgo tego okresu rozwojowego… Czy coś byś teraz zmienił?
 • Budowanie Listy Mailingowej, Webinary, Kursy Online, Sprzedaż Offline, które według Ciebie rodzaje sprzedaży są najlepsze, najbardziej dochodowe?
 • Lista Mailingowa – podaj kilka sposobów budowania takiej listy… W ogóle, co to jest Lista Mailingowa, Autoresponder?
 • Lejki Sprzedażowe – Co to jest, o co w nich chodzi?
 • Podaj proszę jedną ze Strategii wyszukiwania Potencjalnych Klientów!
 • Skoro jesteśmy już przy Sprzedaży, to wytłumacz nam troszkę, co to są Strony Przechwytujące, OTO. JAk i gdzie można tego typu strony stworzyć? Co do tego potrzebujemy?
 • Reklama na Facebooku – Czy tylko z tego rodzaju reklam korzystasz, czy może jeszcze z innego rodzaju? Gdzie według Ciebie najlepiej opłacalne jest miejsce do wypuszczenia takiej reklamy?
 • Jakiego typu Narzędzi trzeba użyć do stworzenia reklamy?

A teraz zapraszam Ciebie na Pierwszą część Wywiadu. Obejrzyj nagranie poniżej!

To nie wszystkie pytania do Mirka!!! Poniżej możesz się zapisać na Moją Listę Mailingową, gdzie otrzymasz DARMOWY dostęp do wszystkich Moich nagrać z Moimi Gośćmi. Wystarczy tylko wejść i zapisać się! Zapraszam!

Zapisz się tutaj >>>>WYWIADY z PRZEDSIĘBIORCAMI

 Skorzystaj z Wiedzy, jaką dają na moim kanale za DARMO Przedsiębiorcy! 

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*