Wojciech MAćkowski i Życie to Pasja na Maxa!

Mój Rozwój Osobisty Rozpoczął się w momencie, gdy WSZYSTKO straciłem…

Była końcówka roku 2012… a Ja zostalem z niczym…

Brak pracy, kasy, długi, komorasy…

„Żyć nie umierać!!!” I wtedy z pomocą stanął na Mojej Drodze Mój Starszy Brat Marcin, który dał Mi książkę do przeczytania „ Moc Pozytywnego Myślenia” Normana V. Peale’a.

Możecie ją sobie wygooglować! Jest to MEGA Pozycja dla każdej Osoby, która chce ZMIENIĆ Swoje Życie o 180 stopni na Maxa! Jeden warunek, trzeba CHCIEĆ tej Zmiany i Systematycznie nad nią PRACOWAĆ! Nie ma innej DROGI!

Książka wyżej opisana na początku zasiliła szeregi innych książek na półce, bo stwierdziłem, że to taki, psychologiczny chwyt i nic nie zmieni w Moim Życiu. Jednak w momencie, gdy zacząłem ją czytać, a przede wszystkim STOSOWAĆ, to zaczęły dziać się CUDA! Dosłownie, CUDA przed duże „C”!!! Wracając do Mnie, to był początek Mojego Wzrostu, Zmiany, który otworzył MI oczy n Mnie, na Świat. Zacząłem w końcu po tylu latach od urodzenia Doceniać Siebie Kim Jestem, jaką Jestem Wartością dla Siebie oraz Innych Osób!

Krok po Kroku zacząłem się Zmieniać, Świat wokół Mnie zaczął się Zmieniać! Osoby wokół Mnie zaczęły się Zmieniać ( jedni odchodzili, Nowi Przychodzili). Coraz Intensywniej zacząłem Inwestować w Swój Rozwój Osobisty, mnóstwo godzin spędzonych na szkoleniu Siebie poprzez różnego typu Darmowe, Płatne Szkolenia, Ebooki, książki, rozmowy z Ludźmi podobnymi do Mnie! To wszystko zaczęło przynosić SKUTEK!

W artykułach na Moim blogu pokażę Wam Sposoby, Techniki, które będziecie mogli Wykorzystać u Siebie w Rozwoju, aby Zmieniać Swoje Życie! Nie zapomnij również ODEBRAĆ Darmowego Prezentu, który został Przygotowany dla Ciebie specjalnie przeze Mnie na tą OKAZJĘ! Wystarczy zapisać się do Mnie na Listę Mailingową, a w ten SPOSÓB otrzymasz ode Mnie PREZENT, który zacznie odmieniać Twoje Życie. WARUNEK: Musisz wcielić go w Życie!

To co, Zaczynamy? Mam Nadzieję, że tak! Zapraszam Ciebie bardzo serdecznie do korzystania z Mojego Bloga, Doświadczenia, Prezentów na Maxa!!!

Zajrzyj również do Mnie na Moje Social Media:

Wojciech Maćkowski Facebook >>>>>

Wojciech Maćkowski Instagram >>>>>

Wojciech Maćkowski YouTube >>>>>

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o