ZARABIANIE I ŻYCIE Z TEGO NIGDY JESZCZE NIE BYŁO TAKIE PROSTE!

Interner XXI w. jest to Maszynka do Zarabiania pieniędzy. Znajdziesz tam mnóstwo sposobów na to, żeby zacząć zarabiać pieniądze. Dzięki nim możesz REALIZOWAĆ Siebie i żyć tak, jak do tej pory o tym Marzyłeś / Marzyłaś! Jak to zrobić? Hmm… Podam Ci kilka przykładów, w jaki sposób możesz ROZPOCZĄĆ Swoją Przygodę Zawodową z internetem. Sprawdź, czy na 100% jesteś do tego przekonany / przekonana i CHCESZ z całego Serca ZMIENIĆ Swoje Życie!

Zaczynamy!

Podam Ci mały przykład:

 • czy gdybyś mógł / mogła zarabiać na tym, że piszesz z kimś przez internet, lajkujesz, polecasz program Znajomym, zakupujesz produkty, a firma dzięki temu dzieli się z Tobą swoimi zyskami, czy nie chciałbyś / nie chciałabyś na tym zarabiać?
 • czy gdybyś wiedział / wiedziała, że jest to Portal Społecznościowy działający podobnie, jak Facebook, z tym, że on płaci Tobie pieniądze – prawdziwe pieniądze, to czy nie chciałbyś / nie chciałabyś żyć z tego?
 • gdybym Ci powiedział i pokazał, jak wiele możliwości zarobkowych ma ten PROGRAM, to czy Twoja decyzja była by na tak? 

Przekonaj się sam / sama czytając do końca ofertę firmy FutureNet przygotowanej i dostosowanej specjalnie do Twoich możliwości!

 wojciech-mackowski-bonusy

I OPCJA FutureNet:

 • Lajkowanie
 • Komentowanie
 • Udostępnianie
 • Wrzucanie zdjęć
 • Rozmowy na czacie 

Te wszystkie możliwości, co Facebook, jednak tylko FutureNet Tobie za to płaci!!!

wojciech-mackowski-plan-marketingowy

Jeżeli zależy Tobie na Rozwoju Firmy, zaczniesz udostępniać innym osobom Portal (te zaczną działać aktywnie w nim), chcesz, żeby jeszcze WIĘCEJ Tobie płaciła, to będziesz zakupywał  tzw. Media Points, czyli wewnętrzną walutę portalu, którą możesz wymienić między innymi na poniższe produkty:

 • Landing Page
 • Momentum System
 • FutureCloud
 • FutureBlog
 • Video-Mail System
 • Rabaty w sklepie internetowym 

To dopiero POCZĄTEK tego, co oferuję Tobie FutureNet!

Kupując punkty ( Media Points) otrzymujesz miejsce w tak zwanych Matrycach, dzięki czemu będziesz mógł zarabiać na Rozwoju Firmy! W FutureNet jest dostępnych 6 Matryc:

wojciech-mackowski-matching-bonusy-w

Za każdą z nich otrzymasz odpowiadającą im ilość Media Points:

Matryca 10$ – 1000MP 

Matryca 25$ – 2500 MP

Matryca 50$ – 5000 MP

Matryca 100$ – 10 000 MP

Matryca 500$ – 50 000 MP

Matryca 1000$ – 100 000 MP

wojciech-mackowski-siec-poleconych

Dodatkowo co z Matryc otrzymasz:

 1. 5% ceny matrycy za każdym razem, gdy dołączy do niej każda następna osoba. Osoby te mogą pojawić się w Twojej Matrycy na 3 różne sposoby:
 • Sam zaprosisz daną osobę do portalu. Ona z kolei rejestruje się z Twojego polecenia i wykupuje Matrycę, następnie automatycznie trafia do Twojego zespołu i Twoich Matryc.
 • Twój każdy polecony zaprasza swoich znajomych. Ponieważ Twój polecony jest od teraz częścią Twojej własnej Matrycy, to w związku z tym za każdym razem gdy on wprowadzi  nową osobę, Ty również na nich zarabiasz!
 • Oczywiście Twój polecony jest częścią Twojej Matrycy, a Ty jesteś częścią Matrycy Swojego Sponsora, jak i innych Osób nad nim. Dlatego to, Twój Sponsor działając aktywnie wypełnia swoją Matrycę, częściowo wypełni również Twoją! ( na tej zasadzie Matryce działają)

Jak działają Matryce możesz zobaczyć na Moim filmie TUTAJ  bądź w tym miejscu.

Mamy tutaj 6 Matryc o różnych wartościach. Muszą  być one kupowane po kolei. Oznacza to, że chcąc kupić matrycę za 50$, musisz kupić również Matrycę za 10$ oraz 25$. Tak na prawdę każda z Matryc jest oddzielnym, innym biznesem. Nowa osoba polecona przez Ciebie trafia w do Matrycy pod Tobą. Jeżeli jednak kupi ona matrycę wyższą, której Ty jeszcze nie posiadasz, to trafia ona pod „opiekę” Twojego Sponsora, a zatem w danej Matrycy przepada Ci bezpowrotnie.

W każdej z Matryc jest 10 poziomów co łącznie daje 88.572 miejsca do wypełnienia. Dla przykładu, gdybyśmy zakupili tylko i wyłącznie Matrycę za 10$, można wygenerować zysk rzędu 44.000$.

Najlepszą jednak opcją jest wykupienie Matryc do 100$ ( 10$, 25$, 50$, 100$) ponieważ będziemy wtedy mięli większe prowizje od naszych poleconych tzw. Matching Bonus.

 • Matryca 10$ – Matching Bonus 10%
 • Matryca 25$ – Matching Bonus 20%
 • Matryca 50$ – Matching Bonus 30%
 • Matryca 100$ – Matching Bonus 50%
 • Matryca 500$ – Matching Bonus 50%
 • Matryca 1000$ – Matching Bonus 50%

Krótki przykład:

Jeżeli  nasz polecony zaprosi 5 nowych osób i każda z nich wykupi matryce za 10$, to zarówno on jak i Ty otrzymacie prowizję w wysokości 2,5$ (5 osób po 0,5$ każda). Dodatkowo Ty otrzymasz również prowizję z zarobków swojego poleconego (50% przy założeniu, że posiadasz matrycę za 100$) czyli dodatkowe 1,25$, co łącznie daje Tobie 3, 75$ zarobku za osoby wprowadzone przez Twojego poleconego!

Poniżej przedstawiam Tobie przykład Martycy tylko za 10$ ile możesz na niej zarobić przy minimalnej pracy

matryca-a-10
Jeżeli zamierzasz rozwijać się w tej dziedzinie FutureNet, chcesz zarabiać naprawdę bardzo duże pieniądze conajmniej 1.000$ miesięcznie po kilku miesiącach działalności, to proponuję Tobie zakup wszystkich Matryc. Poza większymi możliwościami zarobkowymi, Twój link partnerski zostanie umieszczony w rotatorze na stronie głównej FutureNet, a tym samym zyskasz szansę na zdobycie poleconych bez polecania!

A teraz przykład Martycy za 100$ dla Osób, które chcą Pocisnąć na Maxa!!! 😉

matryca-100

TUTAJ możesz pobrać Plan Marketingowy FutureNet.

Jeżeli jesteś ZAINTERESOWANY / ZAINTERESOWANA współpracą ze mną, to zanim założysz konto skontaktuj się ze mną. Po pierwsze musimy najpierw porozmawiać, a po drugie sprawdzić, czy nadajemy na tych samych „falach” i czy będzie się nam dobrze WSPÓŁPRACOWAŁO!

przycisk

future-ad-pro-plan-kariery2

Future Ad Pro, to kolejna możliwość zarabiania przy współpracy z firmą! Jest to program reklamowy portalu Future Net. Tutaj możesz reklamować swoja firmę, stronę, jakiś link partnerski, jak również przy okazji na tym zarabiać wykupując tzw. paczki reklamowe Ad Packi. Dostępne one są w dwóch limitach: 10$ i 50$ każda paczka. 

futuread-pro-abonament

Kupując Paczkę Reklamowa w wysokości 50$ otrzymujesz 800 wyświetleń swojej reklamy. W momencie, gdy będziesz oglądał 1 raz dziennie 10 reklam innych użytkowników, to firma podzieli się z Tobą swoimi zyskami. Pamiętaj! MUSISZ oglądać te reklamy o tych samych porach tak, żeby nie nastąpiły 24 h! Będziesz otrzymywać przez 120 dni 1% dziennie od wpłaconej kwoty na swoje reklamy. Wygląda to tak, że jeżeli wpłacisz 50$ na paczkę reklamową, to po 120 dniach otrzymasz spowrotem 60$

Z tej kwoty 5% automatycznie zostaje przelane na tak zwane konto reklamowe, z którego możesz kupić kolejne wyświetlenia swojej reklamy w niższej cenie. Będzie to 1000 wyświetleń w cenie 5$.

Kolejne 5% przy wypłacie przeznaczone jest na zakup Matryc w portalu FutureNet. Dzięki temu, że naliczenia otrzymujesz co 15 minut każdego dnia, to po uzbieraniu kolejnych 50$ możesz te pieniądze wypłacić na konto bankowe, na portfel BTC lub po prostu reinwestować na kolejne reklamy swojego produktu, stronki, itp.

Reinwestując daną kwotę ( dobrze jest mieć do reinwestycji większy kapitał min. 10 paczek albo 10$ lub 50$) zwiększasz swoje zyski, które będziesz mógł / mogła po zaprzestaniu działania paczki reklamowej wypłacić lub dalej reinwestować.

Pomyślisz sobie za chwilę, czemu firma miała by mi płacić pieniądze za oglądanie reklam? Z prostej przyczyny, ponieważ dzięki temu przyciaga do swojego portalu innych użytkowników, a tym samym przyciąga do siebie innych reklamodawców, którzy są skłonni zapłącić dużo więcej za swoją reklamę.

W związku z tym, że każdy, kto kupuje swoje paczki reklamowe i zarabia we Future Ad Pro chcąc nie chcąc małą część pieniędzy automatycznie przeznacza na Matryce, co powoduje, że firma również zarabia.

Fajne jest również to, że taka osoba, która działa w tym programie może „wpaść” do Ciebie do Twojej Matrycy.

To nie wszystko, co ma do zaoferowania Tobie firma FutureNet!!! Zobacz poniżej zdjęcie!!!

futurenet-inne-produktyPoza sprzedażą produktów cyfrowych ma do zaoferowania leasing samochodów, prowadzi swoje kawiarnie, a od niedawna swoją Kryptowlutę FuturoCoin!!! 

Po co to wszystko?  Jeżeli firma ma piąć się w górę, jeżeli chce mieć zabezpieczenia, to musi stawiać na ROZWÓJ! Świat tak szybko idzie z nowościami do przodu, że nikt kto jest spełna rozumu nie zatrzyma się! 

Czy podczas działania programu jest jakieś ryzyko? Wszędzie jest ryzyko ( nie wiesz, czy jutro Ci kamień nie spadnie na głowę i…), jak w każdym biznesie. Dlatego im większe zabezpieczenia i płynność finansowa firmy, tym lepiej dla każdego z Nas.

Zakupione przez Ciebie i otrzymane punkty Media Points możesz sobie wymienić na różnego typu usługi, które prowadzi firma. O to kilka z nich:  

landing-pages

Landing Pages tak zwane strony przechwytujące do „zbierania” nowych subskrybentów, potencjalnych klientów do naszego biznesu. 

Strony tego typu są proste do stworzenia, kreator stron intuicyjnie poprowadzi Ciebie przez cały proces. Do wyboru, do koloru różnego typu szablony czekaja na Ciebie.

…………..

momentum-systemMomentum System także oferuje tego typu strony, jednak skupia się wyłącznie na promocji FutureNet. Dzięki temu systemowi otrzymasz gotowe narzędzia do promocji swoich biznesów, jak również przygotowany do tego Autoresponder. A co to jest Autoresponder? To miejsce, gdzie są przechowywane maile potencjalnych klientów. Dzięki temu „urządzeniu” możesz wysyłać automatycznie ogromn ilość maili za jednym kliknięciem.

……

future-cloudFuture Cloud to jest tak zwana chmura, gdzie możesz w niej przetrzymywać różne dane np. z bloga. Fajne jest to w takich chmurach, że z każdego miejsca na świecie oraz urządzenia masz do niej dostęp. Potrzebny jest tylko internet.

Pobierz w tym miejscu Plan Marketingowy Future Ad Pro 

Wojciech Maćkowski futurocoin

Futuro Coin to kolejna kryptowaluta, z tą różnicą, że na dzień dzisiejszy FuturNet ma ok 200 0000 użytkowników, więc jest o co walczyć dla kogo!

Znajdziesz tutaj aż 7 możliwości miningu Futuro Coina. Nie potrzebujesz własnej koparki. 

wojciech-mackowski-pakiety-wydobywcze-futuro

Zakupując np. koparkę za 100$, a następnie kolejną za 250$ dopłacasz do wyższego progu koparki tylko różnicę kwoty miedzy pierwszą a kolejną koparką.

Pakiety wydobywcze aktywują 2-letnie automatyczne wydobycie kryptowaluty.

wojciech-mackowski-direct-bonus-futuro

Pakiety Wydobywcze a Direct Bonus:

Pakiet 100$ – przy tym pakiecie możesz otrzymać 3% ze sprzedaży Twoich Poleconych z pierwszej linii.

Pakiet 500$ – przy tym pakiecie możesz otrzymać 5% ze sprzedaży Twoich Poleconych z pierwszej linii.

Pakiet 1000$ – przy tym pakiecie możesz otrzymać 7% ze sprzedaży Twoich Poleconych z pierwszej linii.

wojciech-mackowski-unilever-bonus-futuru

Pakiety Wydobywcze a Unilevel Bonus:

Przy Pakiecie wydobywczym 100$ możesz otrzymać 1% do trzech poziomów w głób od każdego swojego nowego Poleconego! 

Przy Pakiecie wydobywczym 250$ możesz otrzymać 1% do czterech poziomów w głób od każdego swojego nowego Poleconego! 

Przy Pakiecie wydobywczym 500$ możesz otrzymać 1% do pięciu poziomów w głób od każdego swojego nowego Poleconego! 

Przy Pakiecie wydobywczym 1000$ możesz otrzymać 2% do sześciu poziomów w głób od każdego swojego nowego Poleconego! 

Przy Pakiecie wydobywczym 5000$ możesz otrzymać 2% do siedmiu poziomów w głób od każdego swojego nowego Poleconego! 

Przy Pakiecie wydobywczym 10 000$ możesz otrzymać 2% do dziewięciu poziomów w głób od każdego swojego nowego Poleconego! 

Przy Pakiecie wydobywczym 25 000$ możesz otrzymać 2% do dziesięciu poziomów w głób od każdego swojego nowego Poleconego! 

wojciech-mackowski-program-uznaniowy-futuro-coin

Po inne dodatkowe BONUSY zapraszam Ciebie poniżej do prezentacji, gdzie będziesz mógł / mogła dowiedzieć się o kolejnych atrakcjach przygotowanych przez firmę FutureNet.

Zapraszam w tym miejscu jest do pobrania prezentacja kryptowaluty Futuro Coin

Obejrzy sobie PREZENTACJĘ firmy FutureNet i podejmij DECYZJĘ, czy zamierzasz coś z tym dalej zrobić!!! Zapraszam tutaj!

Jeżeli jesteś ZAINTERESOWANY / ZAINTERESOWANA współpracą ze mną, to zanim założysz konto skontaktuj się ze mną:  na Facebooku lub mailowo. Po pierwsze musimy najpierw porozmawiać, a po drugie sprawdzić, czy nadajemy na tych samych „falach” i czy będzie się nam dobrze WSPÓŁPRACOWAŁO!

003

Dla Osób LENIWYCH 😉 podaję Link, gdzie możecie obejrzeć sobie filmy pokazujące Produkty FutureNet!

Kliknij TUTAJ i zostań przeniesiony / przeniesiona do FILMÓW!!!