Wojciu/ Październik 8, 2018/ Biznes Internetowy Dla Mniej Wtajemniczonych, Fitnessuj Swój Mózg/ 0 comments

Planowanie Pracy za Pomocą Darmowego Narzędzia

Jeżeli zaczynasz pracę nad jakimś projektem, to niezbędne będzie dla Ciebie Narzędzie do Zaplanowania całej Pracy, jaka Ciebie czeka. Chcesz mieć wszystko poukładane i dobrze zrobione? No jasne, że chcesz…Dlatego musisz użyć tego Narzędzia, żeby:

  1. Nie pogubić się w pracy
  2. Nie zapomnieć wykonać poszczególnych działów ( które możesz zapisać i umieścić w Programie)
  3. Sprawdzać na bieżąco, czy wszystko zostało wykonane tak, jak sobie to zaplanowałeś / zaplanowałaś…

Co to za Narzędzie? Jest to X-mind! W tym miejscu (kliknij) o właśnie tutaj i ściągnij je sobie za darmo! Praca na nim jest bardzo prosta i intuicyjna. 

x-mind

Posiada w sobie bardzo wiele funkcji np. dodawania linków, obrazków, znaków… Jest Narzędziem wielopoziomowym ( jak na załączonym wyżej obrazku). 

x-mind2

 

……………………..

Możesz sobie dostosować rozplanowanie Narzędzia według własnych potrzeb dodając nawet różne kolory, dodatkowe notatki. X-mind jest w dwóch wersjach: bezpłatna oraz płatna. W wersji bezpłatnej można bardzo wiele stworzyć niebędnych Planów, Map, które w zupełności Tobie wystarczą. Jeżeli jednak zdecydujesz się na płatną wersję, to otrzymasz dodatkowe Narzędzia w programie.

Zapraszam bardzo do skorzystania i wdrożenia do Swoich rozwiązań!

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*