Wojciu/ Listopad 13, 2017/ Fitnessuj Swój Mózg/ 0 comments

Dla Mnie osobiście początek 2012 roku był bardzo przełomowy…

Podjęte decyzje, dzięki którym ROZPOCZĄŁEM Zmiany w Swoim Życiu, Nowe Etapy sprawiły, że dzisiaj jestem tam, gdzie NIGDY wcześniej był o tym nie zamarzył… To właśnie podjęta DECYZJA, powiedzenie „TAK” CHCĘ się zmienić oraz wpływ Osób, o których mówię w poniższym filmie były FILAREM wielkiej ZMIANY. Każdy, komu zależy na tym, żeby iść, Cisnąć na Maxa byle do PRZODU MUSI taką DECYZJĘ Podjąć.

Pani Halina Orłowska pokazała MI Siebie… Jaki jestem, jakiego Typu Osobowość noszę w Sobie, że nie wszystko, co jest we Mnie jest złe!!! Musiałem Siebie lepiej poznać i zobaczyć, z czym tak na prawdę w Sobie mam do czynienia… Przejście przez dotychczasowe ETAPU w Moim Życiu pozwoliły mi wiele ZROZUMIEĆ na temat Siebie, Mojej Przeszłości, teraźniejszości, a co za tym idzie wpływ na Moją przyszłość! Polecam z całego SERCA USŁUGI Pani Haliny Orłowskiej.

Drugą Osobą, która miała i nadal ma wpływ na Moje Działanie, Rozwój Osobisty, to Andrzej Burzyński, który nauczył Mnie PODSTAW Biznesowych, Rozwoju Osobistego, odkrywania Swojej Pasji i Misji. Ten Trener spowodował u Mnie ponowną chęć założenia Swojego Biznesu, jako Nauczyciela Motywacyjnego… Wiele Nas ze Sobą łączy ( nauczyciele z krwi i kości), a dzieli doświadczenie. Polecam Andrzeja,jako Nauczyciela i Pasjonata Rozwoju Osobistego!

 

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*