Wojciu/ Luty 11, 2018/ Ciśnij Systematycznie/ 0 comments

Pisząc ten artykuł w dzień 1 listopada w Dniu Wszystkich Świętych, gdzie wspominały

Naszych Najbliższych oraz tych, co dużo zrobili dla Świata, zastanawiam się i przyznaję rację, że

Fajnie by było móc przed śmiercią nie żałować ani jednej chwili Swojego Życia…

pomysl-zanim-bedziesz-zalowac

Tak Żyć i tak umierać będąc dumnym z Siebie samego oraz dokonań dla Świata i Siebie samego.

I znowu nawe tego dnia pojawia się pytanie: Jak pracujesz? Ile czasu poświęcasz na Swój Rozwój,na Swoją Rodzinę…? Kwestia tylko tego, co jest dla Ciebie PRIORYTETEM, czy Rozwijanie Siebie i Innych, Praca Systematyczna nad Sobą, czy może jednak nie… A może masz inne PRIORYTETY?

Nie twierdzę, że Rozwój Osobisty jest jedną jedyną rzeczą na Świecie, dzięki której możesz się

Rozwijąć. Najważniejsze, to Systematyczna Praca nad Sobą chociaż byś pracował fizycznie. Nie ważne, ważne jest to, jak dużo czasu poświęcasz na Systematyczną i Mądrą Pracę.

Ja wiem jedno… Każdy Człowiek ma do spełnienia Swoją Misję w Świecie, dlatego został POWOŁANY do Życia przez Boga. Każdy ma w Sobie to, coś co jest niezbędne dla drugiego Człowieka, aby Go UBOGACIĆ, Wspomóc go… Jeśli TY nie Wykorzystasz Swoich Talentów, które masz w Sobie, to Świat będzie biedniejszy i nie Wzbogaci się… Tylko TY to możesz zrobić dzięki pracy nad Sobą, Systematyczną Pracą nad Sobą.

Osobiście podchodzę do tego właśnie w taki sposób, jak wyżej opisałem. Wiem i Wierzę z całego

Serca, że tak jest…

Wspominając Moich Bliskich oraz tych, co dużo zrobili dla Innych patrz, co ja mogę dla Siebie i Innych zrobić… Czego Moi najbliźsi nie zrobili, co zrobili, co udało się Osobom sławnym…

Wiem, że każdy z Nas tak może… Kwestia Wiary w Siebie, Systematycznej Pracy i ciągłego zadawania Sobie pytania czym jest dla Mnie DLACZEGO?

czy-jestes-gotowy-rozprawic-sie-z-brakiem-systematycznosci

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*