Wojciu/ Luty 21, 2018/ Ciśnij Systematycznie/ 0 comments

Bardzo ważne jest bycie WDZIĘCZNYM za to dobro, które każdego dnia otrzymujesz… Może wydawać się Tobie bardzo dziwne, co teraz powiem, ale fakt na prawdę to działa! Nie jest to żadna fantazja, nic typu science –fiction, a sama PRAWA! O co Mi z tą Listą Wdzięczności chodzi?

po-co-mi-i-tobie-lista-wdziecznosci

Po pierwsze jak zaczynasz coś dostrzegać w Swoim Życiu, cokolwiek, nawet najmniejszą rzecz, to Twój Umysł się na to otwiera i widzi: „Hallo, faktycznie mam to, nie jest ze mną aż tak źle…!”

Po drugie może wcześniej nie miałeś tego, co masz do tej pory albo może być tak, że kiedyś CI tego zabraknie lub tego Kogoś… Zaczynasz o tym mysleć i dostrzegać…„faktycznie jest to Ktoś bardzo mi cenny…Kiedyś mog go stracić za Moje takie ZACHOWANIE”. 

Po trzecie, w momencie, kiedy WZRASTASZ i dostrzegasz to, co miałeś / miałaś, a to, co TERAZ masz, to jesteś na prawdę bardzo WDZIĘCZNY / WDZIĘCZNA za to róznicę sprzed lat…

Po czwarte uczysz się KOCHAĆ Siebie w każdym Czasie z tym, co aktualnie POSIADASZ, ponieważ nawet, jeżeli OSIAGNIESZ Wszystkie dobra tego Świata, a nie będziesz KOCHAĆ Siebie, to NIGDY w 100% NIE BĘDZIESZ Szczęśliwy / Szczęśliwa!!

Po piąte Twoje myślenie zmienia Twoje Życie… Gdy zaczynamy działać dzięki ROZUMOWI, a nie jak do tej pory oraz, jak działa większość Ludzi idąć za typowym STADEM, to DOSTRZEGAMY wiele rzeczy, miejsc, Osób, MOŻLIWOŚCI, których NIGDY byśmy nie dostrzegli, gdyby nie ZMIANA Naszego Myślenia…

Po szóste uczymy się Nowych Nawyków, dzieki czemu diametralnie stajemy się poprzez Systematyczne Działanie NOWYMI LUDŹMI.

Po siódme Systematycznie uczymy się i wdrażamy w Nasze Życie również Cierpliwość oraz KREATYWNE Myślenie.

Po ósme uczymy się SYSTEMATYCZNOŚCI we wszystkich aspektach Naszego Życia i działania w nim. Tą Systematyczność możemy przełożyć na wszystko, do czego zamierzamy się zabrać.

Samych plusów za to, że poświęcimy dziennie kilka minut naszego Myślenia oraz spisywania na kartce Listy Wdzięczności jest BARDZO DUŻO!!! Kto nie doświadczył Siły działania „Listy Wdzięczności”,, czy inaczej Bycia Wdzięcznym, ten będzie uważał, że jest to magia! Natomiast to nie jest nic innego, jak Rozwój Myślenia, Działania, zmiany Zycia o 180 stopni.

Zacznij już dzisiaj DZIĘKOWAĆ za Wszystko, co otrzymujesz, czego doświadczasz w Swoim życiu, a zobaczysz w krótkim czasie jej EFEKTY.

TUTAJ możesz Sobie ściągnąć przykładową Listę Wdzięczności. Stosuj ją każdego dnia, aż wejdzie Ci ona w NAWYK , potem przekonasz się ile dała ona Tobie dobra i przemyślenia na własny temat.

czy-jestes-gotowy-rozprawic-sie-z-brakiem-systematycznosci

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*