Wojciu/ Marzec 12, 2018/ Ciśnij Systematycznie/ 0 comments

Sysematyczna Praca daje wynikiMamy tutaj do rozróżnienia dwie kwestie: Systematyczność i Nawyki. Te dwie kwestie bardzo ładnie łączą się ze sobą, ponieważ bez systematyczności nie wyrobisz w Sobie żadnego Nawyku!!! A gdy nie będziesz miał wyrobionego Nawyku, to nic na 100% nie osiągniesz. Dlaczego? Ponieważ przyjdze taki dzień, że Motywacja do działania nad danym CELEm opadnie i w tym momencie przestaniesz cokolwiek robić ze Sobą. Dlatego podstawa, to mieć wyrobiony Nawyk Systematycznej Pracy nad Sobą.

W filmie o TUTAJ przedstawiam Tobie ciekawą Zasadę, Technikę, dzięki której w łatwy sposób wyrobisz w Sobie Systematyczną Pracę. 

Jeśli chodzi o Mnie, to ja zaczynałem Swoją „przygodę” z Nawykiem, tak na prawdę z wyrobieniem Nawyku od zwykłych  ćwiczeń fizycznych. Oczywiście, żeby dany Nawyk zaczął dobrze funkcjonować w Tobie, to musisz Swój Mózg przechytrzyć, ponieważ każda zmiana dla niego jest niczym gwałt na jego suwerenność. Obejrzy Sobie film w jaki sposób zabrać się za Twój mózg.

Teraz, gdy wyrobisz ten Nawyk w Sobie pokonując po drodze Swój mózg zacznij systematycznie ćwiczyć dany Nawyk wykorzystując do tego konkretny CEL.

Będziesz musiał wziąć pod uwagę również pewną bardzo istotną sprawę, o której przeczytasz Sobie tutaj.

Systematyczna Praca - wartość, której ngdzie nie znajdziesz!

Znajdziesz tam wartościowe przykłady zadań, dzięki którym Twoja Systematyczność zmieni się w Najlepszy NAWYK

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*