Wojciu/ Luty 23, 2018/ Ciśnij Systematycznie/ 0 comments

Jak dużo się szkolić w ciągu roku? Pytanie powinno być retoryczne, bardziej bym się skupił, ile uczyć się, szkolić w ciągu dnia, tygodnia.

jak-czesto-sie-szkolic

Intensywny i SYSTEMATYCZNY Rozwój jest bardzo ważny i potrzebny dla każdego z Nas. Kto się nie ROZWIJA, ten się SZYBKO Zwija!! 😉 Tu nie ma, co się zastanawiać, czy się w ogóle uczyć, czy też nie… Uczyć się TRZEBA i kropka. Pytanie raczej brzmi, czego się uczyć? Odpowiedz Sobie samemu na to pytanie, czym się interesujesz, jaką masz Pasję, w czym chciał byś / chciała byś się REALIZOWAĆ? W momencie, gdy podejmiesz taką decyzję, sprawdzisz, co Ciebie kręci, w czym jesteś NAJLEPSZY / NAJLEPSZAalbo w czym CHCESZ być, to zacznij SYSTEMATYCZNIE nad tym pracować. W jaki sposób SYSTEMATYCZNIE masz nad tym pracować?

Zrób sobie taką rozpiskę:

  • wypisz 10 Najlepszych Osób, Specjalistów, od których CHCESZ się Uczyć, zdobywać wiedzę;
  • wypisz 10 książek, szkoleń każdej Osoby wypisanej powyżej;
  • znajdź w internecie, w jaki SPOSÓB te Osoby tworzą Swój Marketing

Gdy znajdziesz nezbędne informacje, które Ciebie interesują pomyśl o Osobie Mentorze, który Ciebie

w Twoim Rozwoju poprowadzi. Twoja praca nad Sobą MUSI być SYSTEMATYCZNA i  Nawykowa. Jeżeli tych podstaw nie wykonasz, to nie będziesz miał / miałą trwałych Efektów. Fakt będą, ale bardzo znikome i nie regularne.

Dlatego najważniejsze jest wyćwiczenie w Sobie Systematyczności oraz Nawyku Pracy nad Sobą. Jeżeli to opanujesz,  uwierz mi, że jeżeli NIGDY tego nie praktykowałeś / nie praktykowałaś, to NIGDY Dużych CELÓW NIE OSIĄGNIESZ. Dla utrwalenia Sobie nawyku Uczenia się i Rozwijania zapraszam Ciebie TUTAJ obejrzyj Sobie film i zacznij STOSOWAĆ z niego porady. Napisz mi, jak idą Tobie postępy w Systematycznej Pracy nad Sobą. 

czy-jestes-gotowy-rozprawic-sie-z-brakiem-systematycznosci

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*