Wojciu/ Luty 13, 2018/ Ciśnij Systematycznie/ 0 comments

wojciech-mackowski-ile-razy-ci-nie-wyszlo2Znasz to uczucie, gdy masz wszystko zapięte na ostatni guzik, jesteś PRZYGOTOWANY / PRZYGOTOWANA do nagrania filmiku na kanał YouTube lub zrobienia przez internet WYWIADU, a tu duupaaaa… Kamerka nie działa, nie ma połączenia z drugą Osobą, źle sie filmik nagrał, nie widać dobrze kontentu… Można by się wściec ( i tak było wiele razy) albo rzucić wszystko i zostawić!!!

Na szczęście dzięki wielu takim przejściom i nie powodzeniom ( dziś bym powiedział lekcjom z powodzenia i WYTRWAŁOŚCI) nadal robisz to, co KOCHASZ poprzez SYSTEMATYCZNĄ, Mozolną Pracę. Jeżeli nie wyjdzie, to już się nie pieklisz, nie wpadasz w furię, tylko szybko myślisz, co tu zrobić, żeby ponownie materiał dograć, w jaki sposób możesz to nadrobić.

Takie Życiowe Lekcje są najlepszym sprawdzianem dla Nas z wytrwałości i czy nie ulegniemy, a mimo wszystko postawimy na Swoim i w jakiś sposób dojdziemy do wykonania nasego ZADANIA.

Wiem jedno, gdyby teraz miał wpaść w ogromną furię i frustrację to, co teraz wykonuję mogło by mnie załamać. Dlaczego? Ponieważ jestem tak blisko SUKCESU! Świadomość, że tuż przed metą coś mi nie wychodzi, baaa bardziej odpadam z zawodów z własnej frustracji i niechęci do dokończenia ZADANIA spowodowało by we mnie pewno załamanie! Jednak dzięki wszystkim Lekcjom, które są na wagę złota (wiem to na 100%, że dzięki nim jestem tak daleko ) dokańczam wszystkie wyznaczone Sobie CELE.

Dlatego zanim się zniechęcisz przemyśl wszystko, jak opadną emocje!

Dziękuj za wszystkie LEKCJE, bo to dzięki NIM możesz stać się bardzo WYTRWAŁYM i SYSTEMATYCZNYM Człowiekiem!

Każdy tak zwany upadek daje CI jeszcze WIĘKSZĄ SIŁĘ, by Wstać i iść dalej!

Każda LEKCJA Przybliża Ciebie do SUKCESU!

Systematyczna Praca daje Ci POWERA i niewyobrażalną przewagę nad Innymi!!! Dlaczego? Bo duża część Ludzi podczas stawiania pierwszych KROKÓW ODPADNIE… Kolejna część w trakcie, ostatnia grupa tuż przed metą, a Ty WYGRASZ, bo będziesz SYSTEMATYCZNY i WYTRWAŁY!!!

Dlatego znasz już RECEPTĘ na SUKCES!!! Systematyczna Praca oparta na LekcjaCH i Wytrwałości!!! Tego Tobie życzę z całego serca!!!

czy-jestes-gotowy-rozprawic-sie-z-brakiem-systematycznosci

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*