Wojciu/ Marzec 9, 2018/ Ciśnij Systematycznie/ 0 comments

Najlepiej tylko 1 miejsce, gdie trzeba na 100% CIsnąćPamiętaj, jak rozpierała mnie energia i robiłem bardzo wiele rzeczy na raz: Facebook, YouTube, Instagram, Blogi x 2 oraz inne rzeczy…Doprowadziło to mnie do tego, że fakt było mnie dużo, ale to nie znaczy na dużą skalę i z bardzo dobrym wynikiem. Fakt nauczyłem się wtedy pracować bardzo Systematycznie dzień za dniem mimo, że czasami było wręcz bardzo źle, ciężko i mało wyników. Jednak po około 2 latach byłem wypruty fizycznie, psychicznie, ponieważ wyniki były marne. Nie byłem jeszcze na takim WYSOKIM Poziomie, żeby móc miec efekty WIELKIE. To oczywiście mnie nie zrażało, ponieważ dzięki Nawykowi Systematycznej Pracy nad Sobą  potrafiłem bardzo wiele zrobić.

Przyszedł jednak czas na poziom WYŻSZY, gdzie trzeba było zacząć skupiać się na mniejszej ilości zadań, aby wyniki zaczeły być dużo WIĘKSZE. Porozmawialem wtedy z jednym z Ekspertów dla Mentorem od Sprzedaży Produktów, który potwierdził mnie w przekonaniu „ Skup się tylko na jednej rzeczy. Stwórz ją od początku, aż do końca, a potem zajmij się następną…” TUTAJ możecie Sobie co nieco o tym przeczytać… 

Oczywiście moja Droga do zmiany troszkę mi zajęła, ale było warto. Dodatkowo, jak zobaczyłem wyniki mojego Mentora, to już na 100% wiedziałem, że moja Systematyczna Praca MUSI skupić się w 100% na jednym, jeżeli CHCĘ osiągnąć Maksymalne WYNIKI.

Tym krótkim artykulikiem zachęcam Ciebie do skupieniu się na jednym! Podłącz pod skupienie Systematyczną Pracę nad danym PROJEKTEM, a wyniki pojawią się nim sie zorientujesz! Powodzenia!

Systematyczna Praca - wartość, której ngdzie nie znajdziesz!

Znajdziesz tam wartościowe przykłady zadań, dzięki którym Twoja Systematyczność zmieni się w Najlepszy NAWYK

 

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*