Wojciu/ Marzec 8, 2018/ Ciśnij Systematycznie/ 0 comments

Zasada 10 000 usłyszana na szkoleniu od Andrzeja BurzyńskiegoZnasz Zasadę 10 000 h? Czy wiesz, że wiąże się ona również z Systematyczną Pracą nad Sobą?

Ale po kolei…Każdy, kto chce do czegoś dojść w Swoim życiu musi nad tym pracować. Czasami wręcz harować, jak wół. Oczywiście prawdą jest rwnież, że nie dojdzie się do żadnego sukcesu bez wysiłku i poświęcenia. Jeśli chcesz dojść do prawdziwego SUKCESU musisz i na 100% poniesiesz tego jakieś KOSZTY. Dla jednych będzie do wiele łez wylanych i potu podczas ćwiczeń fizycznych, dla innych będzie to ogromny stres związany z wieloma Wystąpieniami Publicznymi. Każdy jakiś Koszt w Swoim życiu poniesie bez dwóch zdań!!! Dlatego uzbroj się w cierpliwość, zacznij „wyrabiać” swoje godziny związane z daną dziedziną życia, którą  zamierzasz „zdobyć”.

Zasada 10 000 h polega na wyrobieniu  właśnie takiej ilości godzin w danej dziedzinie, w której Ty masz predyspozycje, a dzięki której osiągniesz SUKCES. Zdobędziesz go w momencie, gdy przerobisz taką ilość godzin. Zajmie Ci to kilka lat Systematycznej, żmudnej Pracy nad Sobą. Wcześniej wspomniana cierpliwość będzie tutaj jednym z kluczy do SUKCESU.

Ciekawy jestem, czy był byś / była byś w stanie poświęcić tak dług czas na Swój Rozwój nie mając 100% gwarancji, że coś się może posypie w ciągu tej Drogi Rozwoju i coś nie wyjdzie? Gdyby mi takie pytanie zadano, to dzisiaj pisząc ten artykuł bez wahania bym powiedział, że podejmuję wyzwanie!!! Jeśli masz w sercu Swoim Pasje, Wierzysz w Siebie, potrafisz Systematycznie Rowijać cały Swój Potencjał dzięki wyrobionym Nawykom, to nie ma problemu, aby nie podjąć się takiemu Wyzwaniu. Ja podjąłem rękawice kilka lat temu i dziś jestem z Siebie bardzo zadowolony, ponieważ zmierzam do określonego CELU. Moje osobiste postępy sa bardzo widoczne, więc wiem, że Systematyczna Praca nad Sobą była, jest i będzie NAJLEPSZYM Rozwiązanie do zdobycia Moich Marzeń.  

Systematyczna Praca - wartość, której ngdzie nie znajdziesz!

Znajdziesz tam wartościowe przykłady zadań, dzięki którym Twoja Systematyczność zmieni się w Najlepszy NAWYK

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*