Wojciu/ Luty 22, 2018/ Ciśnij Systematycznie/ 0 comments

czy-wiesz-jaki-wplyw-innych-ludzi-jest-na-ciebie

Znasz na pewno, to powiedzenie: „ Z kim przestajesz, takim się stajesz…”. Kiedyś bym powiedział, że to tyko powiedzenie, natomiast dziś w 100% podpisuję się pod nim, bo w nie wierzę! Przez lata żyłem nie świadomie, że tak musi być, że większość ludzi skoro tak mówi, to ma racje! Dlatego robiło się wiele rzeczy takich lub podobnych, jak większość społeczeństwa… A po wielu latach patrzę, i nie mogę się nadziwić, jak mało się zmieniło w Moim życiu, ponieważ szedłem za tłumem Ludzi, którzy wierzą tylko i wyłącznie w ciężką pracę i na etacie. Każdy inny wybór był banowany, każda inna postawa człowieka była sprowadana do parteru… Stękanie było jakby normą społeczną.

No i co się stało?! Zmieniła się era w XXI wieku na wiek informacji, ludzie zaczęli się gubić, nastąpił kryzys, bankructwa ( w tym Moje), brak perspektyw, pieniędzy, możliwości, itd. Ale nie o tym disiaj chciałem powiedzieć, a mianowcie o tym, że każdy z Nas powinien ruszyć Swoim największym mięśniem zwanym Mózgiem! Myślenie nie boli, jednak chyba co niektórych zwłaszcza idących za tłumem bardzo boli. Każdy z Nas ma w Sobie Talenty, które powinien wykorzystać do szczęśliwego życia. Talenty + Praca Systematyczna nad Sobą daje ogromne efekty, dzięki którym można osiągnąć bardzo wiele.

I znowu pytanie, czy w tym wypadku powiedzenie: „ Z kim przestajesz, takim się stajesz…” ma nadal sens? Rozwijasz się w Swoich Talentach, szukasz sposobów i możliwości, żeby osiągnąć w wymarzone stanowisko, założyć firmę, spełnić Swoje najskrytsze marzenia, ale czegoś lub bardziej Kogoś Tobie w tej układance brakuje… Tak brakuje Tobie osób, które przed Tobą doszły doszły tam, gdzie Ty zmierzasz… Jeżeli na prawdę PRAGNIESZ Osiągnąć maksimum Swoich możliwości, to MUSISZ CHCIEĆ pozwolić Sobie poprowadzić się przez takie Osoby.

„ Z kim przestajesz, takim się stajesz…” ponownie i za każdym razem, w każdym wypadku będzie miało zastosowanie, ponieważ uczymy się modelować zachowania, sposoby życia, rozwoju od innych Ludzi. To jest najprostrzy sposób na to, żeby zdobyć to, czego PRAGNIESZ od wielu, wielu lat.

To co jesteś zainteresowany / zainteresowana przystać do Osób, które osiągnęły to, do czego Ty zmierzasz i korzystać z ich RAD i DOŚWIADCZENIA? 😉 Bo ja, jak najbardziej tak. Wiem, że samemu w pojedynkę osiągnę bardzo mało, natomiast ucząc się Systematycznie od Osób doświadczonych Osób przyniesie mi MOCNE Efekty, dzięki którym będę mógł ZDOBYWAĆ to, czego od wielu lat PRAGNĘ.

czy-jestes-gotowy-rozprawic-sie-z-brakiem-systematycznosci

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*