Wojciu/ Marzec 1, 2018/ Ciśnij Systematycznie/ 0 comments

Systematyczna Praca daję Tobie, MI możliwości, jakich do tej pory nie widziałem / nie widziałeś / aś, jeżeli do tej pory nie stosowałeś / nie stosowałaś Nawyku Systematycznej Pracy. Dużo spraw u mnie samego zaczeło się zmieniać w momencie, gdy wyrobiłem Sobie Nawyk Pracy nad Sobą. Oczywiście ajęło mi to wiele lat nad pracy Sobą, ponieważ tak byłem „ zaniedbany” Rozwojowo.

Najlepszym sposobem, a zarazem najłatwiejszym do rozpoczęcia pracy nad Sobą oraz wyrobienia w Sobie Nawyku Systematycznej Pracy opisuję TUTAJ na przykładzie.   

To ćwiczenie możesz wykorzystać do WSZYSTKIEGO! Ja je zacząłem stosować do ćwiczeń fizycznych, dzięki którym moje ciało diametralnie zaczęło się zmieniać. Później kolejne rzeczy do zmiany u mnie, tak dzięki temu dziś jestem dużo dalej niż 7 lat temu…

Jeżeli zależy Tobie bardzo na tym, żeby ZMIENIAĆ Siebiekażdego dnia, to do dzieła zapraszam!!! Jak patrzę w stecz, to nie mogę wyjść z podziwu dla Siebie samego ile udalo mi się zdziałać! Zmiana Nawyków jest PODSTAWĄ osiągnięcia SUKCESU w jakiejkolwiek dziedzinie życia.

Podsumowując: najważniejsze, czy CHCESZ Zmeniać Siebie TERAZ dzisiaj, nie za rok? Jeżeli tak, to podejmij Działanie wyrzucenia z Siebie śmieci, rozpoczęcia Działania wykorzystując ćwiczenia zmiany Nawyku Systematycznej Pracy nad Sobą. N i na koniec Działanie, Działanie i jeszcze raz Działanie!!! 

czy-jestes-gotowy-rozprawic-sie-z-brakiem-systematycznosci

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*