Wojciu/ Luty 27, 2018/ Ciśnij Systematycznie/ 0 comments

chmura-mysli-do-systematycznej-pracyBardzo fajnym i praktycznym rozwiązaniem dla Waszej Systematycznej Pracy jest stworzenie Sobie takiej Mapy Myśli w chmurze. Możecie Sobie ściągnąć ją TUTAJ  lub z Dobrych Programów  Możesz wybrać Sobie 2 wersje tego progrmu płatną, jak i darmową, która jest równie bogata i łatwa do wykorzystania.

Gdy stworzysz już Sobie taką Mapę Myśli, to łatwiej będzie Tobie Systematycznie Pracować nad każdym elementem Twojej „układanki”, którą chcesz stworzyć.  Poniżej masz dostęp do przykładowej Mapy Myśli związanej konkretnei z Systematyczną Pracą nad Sobą.  Kliknij TUTAJ i zobacz, jak ona wygląda wizualnie. Masz w niej rownież umieszczone praktyczne SPOSOBY do Systematycznej Pracy.

Spytasz się może zaraz, dlaczego Mapa Myśli? Już Tobie odpowiadam, dlaczego będzie ona Tobie niezbędna. W momencie, gdy rozpiszesz Sobie, rozrysujesz to, co CHCESZ osiągnąć, do czego dążysz, to będziesz widział, czy już wszystko według Twojego Planu zostało stworzone, czy jeszcze czegoś zabrakło zgodnie z Mapą Myśli. Ja osobiście używam Mapę Myśli do każdego nowego Projektu. Jest mi w ten sposób łatwiej dostrzec cały projekt, kontrolować całościowo pracę, dzięki Mapie Myśli.

Kontrola nad wszystkim, co masz, co tworzysz jest niezbędna, aby nad tym PANOWAĆ!!! Wtedy nie spotka Ciebie przykra sytuacja, że o czyms zapomniałeś / zapomniałaś. 😉

czy-jestes-gotowy-rozprawic-sie-z-brakiem-systematycznosci

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*