Wojciu/ Lipiec 5, 2019/ Biznes Internetowy Dla Mniej Wtajemniczonych/ 0 comments

Wojciech MAćkowski i WordTracker0

WordTracker Narzędzie do wyszukiwania SŁów Kluczowych w Internecie!

WordTracker Narzędzie do Biznesu!

Kolejnym bardzo niezbędnym Narzędziem dla Twojego Biznesu jest WordTracker! Możesz go używać o TUTAJ >>>>> Jest to Narzędzie w 2-óch Wersjach: płatna oraz darmowa. Proponuję Tobie zanim będziesz miał zamiar zakupić wersję płatną, to wypróbuj Sobie wersję darmową. 

Do czego służy to Narzędzie? Na pewno znasz takie Narzędzie, jak Keyword Planner, które służy do wyszukiwania Słów Kluczowych dla danego Biznesu. Otóż WordTracker, to również podobne Narzędzię służące do wyszukiwania popularnych fraz, słów kluczowych. Na podstawie wyszukanych słów możesz stworzyć film, post, artykuł w Social Mediach pod Twój Biznes. 

W jaki sposób wyszukiwać słów Kluczowych:

Ustawiasz sobie najpierw skąd, z jakiego miejsca ma być wuszukane dane słowo kluczowe. Czy ma być to Google Planner, Google Raw, Amazon, YouTube, Ebay, czy WordTracker! Spójrz na poniższe zdjęcie! 

Wojciech Maćkowski i WordTracker

Jest to Narzędzie do wyszukiwania Słów Kluczowych w Interecie w różnych miejscach!

Następnie wpisujesz interesujące Ciebie Słowo Kluczowe oraz miejsce, skąd jest ono wyszukiwane przez Potencjalnego Twojego Klienta:

WordTracker Narzedzie do wyszukiwania Słwó Kluczowych w Internecie!

Wyszukujesz w Narzedziu miejsce szukanego danego Słowa Kluczowego

Kolejny krok, to sprawdzenie sobie danych w 2-óch obszarach: PPC (Cena za  Kliknięcia w reklamę lub SEO – to proces zwiększenia pozycji danej strony w wyszukiwarce). SPrawdź poniższe zdjęcie:

Wojciech MAćkowski i WOrdTracker3a

Sprawdzenie PPC oraz SEO w Wyszukiwarce WordTracker

Na koniec zanim wybierzemy dane Słowo Kluczowe, to musimy jeszcze sprawdzić VOLUME danego słowa, czyli konkurencyjność, zapytań, które użytkownicy wpisują w daną wyszukiwarkę. Pamiętaj, że im większy on jest, tym ciężej będzie Tobie „wbić się” w dana niszę. DLatego lepiej jest wyszukać sobie Słowo Kluczowe z mniejszym VOLUMEM. Zobacz poniższe screeny!

Wojciech MAćkowski i VOLUME1a

Sprawdzenie VOLUME, czyli konkurencyjności, zapytań przez danego Potencjalnego Klienta o daną rzecz poprzez konkretne Słowo Kluczowe!

Wojciech MAćkowski i VOLUME2a

Sprawdzenie VOLUME, czyli konkurencyjności, zapytań przez danego Potencjalnego Klienta o daną rzecz poprzez konkretne Słowo Kluczowe!

Gdybyś potrzebował wsparcia w Twoim Biznesie, w wykorzystaniu Narzędzi niezbędnych do Automatyzacji Biznesu, to zapraszam Ciebie bardzo serdecznie do skorzystania z Mojej pomocy! Wystarczy, że zapiszesz się na Moja Listę Mailingową, gdzie będziesz mógł / mogła zdobyć MEGA wiedzę o możliwościach związanych z Narzedziami XXI wieku! 

Zapisz się TERAZ klikająć TUTAJ >>>>>

 

 

 

 

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*