Wojciu/ Luty 22, 2019/ Biznes Internetowy Dla Mniej Wtajemniczonych/ 0 comments

W jakim Programie zrobić film animowany?

Filmy ( również animowane) dają bardzo dobry efekt w Marketingu oraz w reklamie. WIększa część osób zwraca uwagę na film, ponieważ nie musi czytać 😉 Niestety tak już jest… co zrobić? No właśnie co z tym zrobić? No własnie moim zdaniem nic, a jednak coś, czyli wykorzystać tą możliwość i zacząć tworzyć sobie filmy zwykłe lub animowane. Filmy animowane można również połączyć z filmami zwykłymi, gdzie wykorzystuje sie różnego typu wstawki…  Poniżej zamieszczam kilka Moich filmów stworzonych na potrzeby własne, jak i Moich Klientów:

Mógłbym tutaj wrzucać i wrzucać te filmy, ale nie o to chodzi… Jeżeli potrzebujesz takiego filmu, to odezwij się do Mnie zapisując się do Mnie na Grupę z Narzędziami do Biznesu i Marketingu dla Każdego! Link do Grupy znajdziesz tutaj: >>>>> Grupa z Narzędziami do Biznesu i Marketingu 

Przejdźmy teraz  do tematu wpisu, a mianowiecie, w jakim programie możesz Sam / Sama Stworzyć sobie taki film animowany? Ja osobiście używam programu Video Maker FX. W wersji podstawowej jest on płatny tylko raz, natomiast w wersji rozszerzonej jest on w abonamencie. Jaka cena? Ceny Tobie nie zdradzę wystarcyz wejść do Wujka Google i poszukać: 

Wojciech Maćkowski i Video Maker FX

 Program sam w sobie ma wiele funcji, dzięki czemu można wykorzystać je do stworzenia Profesjonalnego Filmu Animowanego. Co program zawiera?

  • dodawanie treści
  • dodawanie muzyki z programu lub wgranie własnej (mp3)
  • dodawanie loga, zdjęć, filmów swoich
  • edycja klatek filmu
  • dodawanie, mieszanie klatek z różnych filmów
  • edycja po nagraniu filmu
  • prosty, przejrzysty Dashboard (pulpit)
  • zmiana kolorów edytowalnych klatek filmu

Zastanów się nad możliwością tworzenia dla Siebie, Swojego Biznesu, Marketingu filmów animowanych w tym, bądź w innym programie… Tego typu filmy spowodują, że potencjalni Klienci będą patrzeć na Ciebie bardzo profesjonalnie… Poza tym, jak zaczniesz Automatyzować Swój Biznes, do czego Ciebie bardzo zachęcam, to do Stron Przechwytujących będziesz mógł / mogła w bardzo łatwy i szybki sposób dołączyć filmy. Dobrze wybór i decyzję pozostawiam Tobie, a poniżej raz jeszcze zapraszam Ciebie bardzo do skorzystania z Grupy na FB z Narzędziami do Biznesu i Marketingu dla Każdego, gdzie takich Narzędzi oraz wiele, wiele innych znajdziesz bez problemu! Poza tym otrzymasz za darmo mnóstwo Wartości pod postaciami filmów, Gratisów! Zapraszam!

003

Wojciech Maćkowski - poznaj-darmowe-narzedzia-do-biznesu

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*