Wojciu/ Marzec 6, 2018/ Biznes Internetowy Dla Mniej Wtajemniczonych, Ciśnij Systematycznie/ 0 comments

Sukces = Systematyczna Praca + Poświęcenie!!!Spotkanie z Moim WIElKIM Motywarotem

Jeżeli pragniesz w Swoim sercu i umyśle odnieść SUKCES ( nie chodzi mi tylko o ten finansowy), to będziesz MUSIAŁ / MUSIAŁA Poświęcić się na 100%, Dodał bym do tego tytułu jeszcze Pasję, jaką wkładasz w to, co robisz, to murowane masz ZWYCIĘSTWO!!!

Wiem po sobie ile lat, ile czasu musiałem i chcę poświęcać Rozwojowi Osobistemu… Czerpię z tego nieograniczona WARTOŚĆ, a z drugiej strony daję ją Innym, żeby również mogli coś wnieść do Swojego życia. Jedną z takich rzeczy, nad którymi obecnie pracuję są wywiady z Osobami Przedsiębiorczymi, które w Swoim życiu dużo czerpią z Rozwoju Osobistego… Jakie Wartości czerpią? Chodzi mi o Wartości Duchowe, jak i Materialne… 

Dzisiaj kolejne spotkanie z taką osobą, od której wszystko się zaczęło… Mój Rozwój Osobisty, Poznanie Siebie, Moja Droga życiowa… Spotkanie z Panią Haliną, z którą mam WIELKĄ Radość od czasu do czasu WSPÓŁPRACOWAĆ, „Brać”, a raczej Czerpać i napełniać się Energią i Siłą!!!

Za niedługi czas ruszają na moim kanale ( tutaj) wywiady z Wartościowymi Postaciami. Będzie je można również zobaczyć i przesłuchać tu na Moim Blogu! 

Poniżej możecie obejrzeć krótką zapowiedź tego, co sie będzie działo!!!

003

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*