Wojciu/ Marzec 9, 2018/ Biznes Internetowy Dla Mniej Wtajemniczonych/ 0 comments

Dzięki Trafficom otrzymujesz możliwość znalezienia potencjalnych Klientów

Darmowy Traffic daje ruch do Twich ofert.

Darmowe Traffici do Twoich Ofert!!!

Jeżeli rozpoczynasz Swoją przygodę z Marketingiem i sprzedażą, to powinieneś ( jeżeli nie masz za dużo pieniędzy) spróbować darmowego ruchu na Swoje oferty. Dlaczego? Bo jeżeli masz tylko oferty, a nie masz ruchu, to nie masz sprzedaży! To chyba jasne?! 😉 Jaki jest tego efekt? Wszystko zależy od Twojego zaangażowania, Twojej oferty, Postów dobrze stworzonych i zachęcających do kupna danego produktu. Jeżeli nie masz pieniędzy na wyłożenie na reklamę i dobrą kampanię, to musisz poświęcić Swój czas i zaangażowanie. Systematyczna Praca nad danym ruchem może sprawić, że dotrzesz do osób, które kupią od Ciebie dany produkt. 

Podam Tobie za chwilę kilka możliwości takiego darmowego ruchu, gdzie tysiące osób odwiedzając strony, klikają w produkty i kupują je. Mam znjomego, który w 90% zarabia grube siano na darmowych ruchu. Rodzajów darmowych tzw. Trafficów jest mnóstwo. Dzisiaj przedstawiam jeden rodzaj. Rejestracja jest darmowa, możliwość wrzucenia swojej oferty jest darmowa lub za tzw. ” coś za coś”, czyli musisz wyklikać reklamy, żeby uzbierać punkty na ruch do swoich ofert. 

Darmowy ruch dzięki Traffikom do ofert

Podaję Tobie Traffici zagraniczne, ponieważ ja działam bardziej na zachodnim rynku…

https://mymediads.com/

http://traffup.net/

http://easyhits4u.com/

http://freeadboards.com/ 

https://www.slideshare.net/

https://www.traffboost.net/

POWODZENIA!

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*