Wojciu/ Marzec 8, 2018/ Biznes Internetowy Dla Mniej Wtajemniczonych/ 0 comments

Strony Ladowania budują Tobie zasięgi w postaci zdobywania KlientówStrony Lądowania!!!

Jeżeli jeszcze się nie zetknąłeś / nie zetknęłaś ze Stronami Lądowania, to na 100% kiedyś się zetkniesz! W marketingu są one niezbędne do budowania Swojej Marki Osobistej, do sprzedaży produktów, zbierania potencjanych klientów poprzez tzw. tworzenie Listy Mailingowej. Nie będziemy się dziś nad tym rozwodzić, co to jest Lista Mailingowa możesz o niej poczytać w necie… 

Strony Lądowania dają Tobie większą gwarancję, że potencjalny Klient kupi od Ciebie dany produkt, ponieważ masz go w Swojej garści dzięki temu, że poprzez taką stronę „wpadł” do Twojej Listy Mailingowej. Dlatego prędzej, czy później zakupi od Ciebie jakiś Twój produkt bądź usługę. 

Rozróżniamy mnóstwo rodzajów stron lądowania ja pokażę Tobie te, które osobiście używam w Moim Marketingu. Wejdź sobie na poniższe strony i zobacz przykłady Moich Stron:

Strona Nr 1

Strona Nr 2

Strona Nr 3

Strona Nr 4

Strona Nr 5

Strona Nr 6

Strony Lądowania dają Tobie przewagę nad innymi Firmami.Zdradziłem Tobie przed chwilą kilka Moich dzieł, które „rozdaje” po całym świecie 😉 Nie ważne!!! Teraz przedstawię Tobie rodzaje takich stron lądowania: 

a) strony przechwytujące z tekstem

b) strony przechwytujące z video

c) strony przechwytujące mini

d) zapis 2-u etapowy

e) zapis 3-y etapowy

f) sprzedażowa z tekstem

g) sprzedażowa z video

h) hybrydowa strona sprzedażowa

i) sprzedażowa typu OTO ( one time Offert)

j) zapis na np webinar

k) strona  „dziękuję”

l) strona „pobierania”

ł) potwierdzenie zapisu

Poniżej przedstawiam Tobie kilka propozycji takich stron. Można je oczywiście w dowolny sposób modyfikować, jak tylko się chce. Gdybys potrzebował jakąś z nich, to odezwij się do Mnie. Za drobną opłatą będą Twoje!

Propozycja 1

Propozycja 2

Propozycja 3

Propozycja 4

Propozycja 5

Propozycja 6

Propozycja 7

Propozycja 8

Propozycja 9

Propozycja 10

Propozycja 11

Propozycja 12

Propozycja 13

Propozycja 14

Stron Lądujących do wydania mam 40. Kwestia tylko przerobienia ich pod Swoje potrzeby. Gdybyś jednak nie potrafił / nie potrafiła tego zrobić, również możemy sie nad tym zastanowić! 

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*