Wojciu/ Lipiec 2, 2019/ Biznes Internetowy Dla Mniej Wtajemniczonych/ 0 comments

 Marketing Online: Jakiej użyć Automatyzacji do Biznesu!

Marketing Online możesz budować za pomocą 2-óch Systemów!

Marketing Online buduj za pomocą 2-óch Systemów!

Marketing jest podstawą każdego Biznesu, zarówno Online, jak i Offline! 

Ja w Swoich Biznesach korzystam z Automatyzacji 2-TOROWO! Jedna dotyczy Automatyzacji na Fanpage’u, do której mam podłączonego „Bota Mariana” ( >>>> sprawdź TUTAJ), natomiast druga dotyczy Mojego Bloga, kanału YouTube i budowania Listy Mailingowej ( zajrzyj w tym miejscu >>>>! Spytasz, dlaczego używam podwójnego Systemu do Automatyzacji? Odpowiedź jest banalnie prosta: Na fanpage’a wchodzą ludzie poprzez messenegera, gdzie z kolei wchodzą osobą poprzez telefon. Jak wiadomo spędzamy na nim mnóstwo czasu… Czy jeszcze bardziej mam ta kwestie rozjaśnić? Myślę, że nie muszę, jednak gdybyś chciał więcej się dowiedzieć o tym, to proszę zajrzyj w tym miejscu >>>> TUTAJ! Automatyzacja na Blogu, z wykorzystaniem również kanału YouTube jest według Mnie najważniejsza, ponieważ budujesz listy Potencjalnych Klientów, których nikt Ci nie zabierze! Fanpage’a ( czytaj Facebooka) mogą Tobie zablokować, a wtedy możesz stracić Swoich Potencjalnych Klientów! Jednak dopóki telefon, Facebook będą bardzo popularne oraz na czasie, to nie wolno nie skorzystać z tej okazji! Jakiego Systemu używam do Automatyzacji Bloga, kanału YouTube? Wejdź i sprawdź w tym miejscu, może również Tobie on się przyda >>>>> System dla Bloga!  

Od czego zacząć? Czy budowanie Listy Messengerowej ( Bot Marian), czy Listy Mailingowej? Według Mnie jedno i drugie jest na 1-ym miejscu! 

Zakładasz sobie konto na manychat.com, a tam już tworzysz sobie Wirtualnego Asystenta, czyli Bota Mariana! W drugim przypadku wchodzisz i zakładasz konto do Systemu Getall, gdzie budujesz Listę Mailingową. W obu przypadkach budujesz zaplecze w postaci wysyłanych informacji (wartości, sprzedaż) do Potencjalnych Klientów, którzy zapisują sie do Ciebie na Listy. Rozpoczynasz w tym momencie możliwość poznania Siebie Potencjalnemu Klientowi. A pamiętaj o jednym, że w dzisiejszych Czasach nie wystarczy, żeby gdzieś, przez przypadek dany Klient Ciebie zobaczył, a następnie kupił Twój Produkt! Tych Waszych „spotkań” musi być na dzień dzisiejszy ok 18!  Mając stworzone 2-a Systemy Automatyzacji jesteś w stanie zacząć budować Swój Marketing Twojego Biznesu!

Co dadzą Tobie 2-a Systemy Automatyzacji:

  • Dywersyfikację Systemów
  • Gromadzenie List Potencjalnych Klientów
  • Szybkość w nawiązywaniu Kontaktów
  • Podtrzymywanie RELACJI
  • Automatyczna Komunikacja połączona z możliwością prowadzenia konwersacji na żywo!
  • Systemy pracują nawet wtedy, gdy Ty śpisz!
  • Możesz z nich korzystać z każdego krańca Świata pod warunkiem, że jest internet!
  • Ustawiasz sobie System naprzód w Czasie ( w zależności, jaki uznasz za stosowny, np. od 1 dnia do 1 roku). 

Czy Systemy są DARMOWE?

  1. System budowania Listy Mailingowej jest płatny, ponieważ musisz zapłacić za każdy zdobyty mail Potencjalnego Klienta ( znajdziesz darmowe Systemu, jednak po pewnym Czasie i tak będziesz musiał płacić za zdobyte Leady).
  2. System „Bota Mariana” jest w 2-óch wersjach: bezpłatnej, jak i płatnej. Wszystko zalezy również od ilości zdobytych Potencjalnych Klientów, jak i Narzędzi do Automatyzacji!

Budowanie Systemów: Mailingowy, Messengerowy!

Kwestia budowania  Systemów jest możliwa w dwóch wariantach: samemu poprzez różnego typu filmy instruktarzowe, które znajdziesz na internecie. Druga opcja, to płatna w zależności, jak bardzo rozbudowana, tyle za nią musisz zapłacić! 

Filmy Instruktarzowe:

Wejdź sobie poniżej i obejrzyj filmy dotyczące obydwu Systemów:

Getall

003

Wirtualny Asystent „Bot Marian”

003

Jeżeli jednak stwierdzisz, że nie jesteś w stanie samemu stworzyć sobie takiej Automatyzacji dzięki tym Systemom, do odezwij się do Mnie, poprzez zapis na jedną z Moich dwóch list:

Lista Mailingowa: Kliknij TUTAJ >>>>>

Lista Messnegerowa: Kliknij TUTAJ >>>>>

Zachęcam Ciebie również do skorzystania z Mojej darmowej Wiedzy poniżej:

YouTube  Vlog Ciśnij na Maxa!!! >>>>>

Facebook ► Wojciech Maćkowski >>>>>

Instagram ► Wojciech Maćkowski >>>>>

Jeżeli chcesz dowiedzieć się dużo więcej, to zachęcam Ciebie do czytania Moich artykułów na Moim Blogu oraz śledzenia Mojego kanału na YouTube! Do usłyszenia trzymaj się!

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*