Wojciu/ Listopad 6, 2018/ Biznes Internetowy Dla Mniej Wtajemniczonych/ 0 comments

Jakie wybrać Narzędzia do swojego Biznesu? 

Dzisiejszy wpis, to kolejne Narzędzia dla osób, które prowadzą Swoje Biznesy… Tak na prawdę online, czy offline nie ma znaczenia! Narzędzia, które od jakiegoś Czasu opisuję ( możesz dołączyć do darmowego kursu, gdzie pokazuję mnóstwo i w obszerny sposób również inne Narzędzia) są w 99% dostępne za darmo, wersje obszerniejsze są oczywiście w niektórych programach płatne. W tym miejscu możesz dołączyć do DARMOWEGO Kursu, gdzie opisuję Narzędzia.

Dobrze, to dzisiaj troszeczkę o Narzędziach do zamiany zwykłego tekstu ( w wordzie) na pdf ( zdjęcie). Obszerniej pokazuję to na filmach w darmowym szkoleniu 😉 ( tutaj dołącz do grupy) dziś się skupię na jednym darmowym i prostym miejscu do zamiany plików.

Mowa oczywiście o pdf’ach! Co o jest pdf ( dla osób niezorientowanych)? Standard PDF czyli Portable Document Format został opracowany po to, żeby można było w łatwy i prosty sposób dany dokument wyświetlać, udostępniać. Ważne jest to, że taki format dokumentu miał i jest niezależny od oprogramowania, sprzętu, systemu operacyjnego… Firma Adobe wprowadziła standard PDF, który jest obsługiwany przez organizację ISO ( International Organization for Standardization). PDF ( pliki) mogą zawierać łącza, różne przyciski, można pod nie dodawać filmy, audio, mp3, jak również inne funkcje, dzięki kliknięciu w nie zostajemy przeniesieni do miejsca przeznaczenia, ustawionego wewnątrz pliku PDF.

Świetną sprawą jest również możliwość zabezpieczenia takiego przerobionego pliku hasłem, do którego nikt się nie dostanie. No chyba, że wpisze odpowiednie hasło 😉 Dokument PDF, to również więcej miejsca na biurkach i półkach firm… 

Jest nim Conv2pdf, którego możecie „spróbować” sobie w tym miejscu TUTAJ. Jak skorzystać z tego Narzędzia? W bardzo prosty sposób…  W miejscu ” select a file…” ( czerwony napis) klikamy, otwieramy miejsce, w którym znajduje się nasz dokument do „przerobienia” go w pdf, klikamy na ten dokument, wgrywamy go do programu i klikamy czerwony przycisk ” Convert your file” . W tym momencie nasz dokument convertuje się ( ” your file being converted. Please wait…”). I cała filozofia… Następnie możemy sobie już przerobiony plik ściągnąć na nasz komputer, laptopa w 2 możliwych wersjachna maila lub na dysk komputera, czy laptopa. 

Mam nadzieję, że ten krótki wpis pomógł Tobie uzmysłowić, w jaki sposób możesz uzyskać taki dokument. PDF otrzymasz Szybko, za darmo i nie zajmie dużo miejsca na dysku, no chyba, że masz barrrdzo obszerny „papier” elektorniczny. 😉

 Przypominam Tobie ( jeżeli jeszcze tego nie zrobiłaś / nie zrobiłeś) ;-), że możesz za całkowitą DARMOCHĘ dowiedzieć się o innych Darmowych Narzędziach, kóre możesz wykorzystać do Swojego Biznesu, pracy. Wystarczy, że kliknies poniszy przycisk i zapiszesz się! Powodzenia! 

poznaj-darmowe-narzedzia-do-biznesu

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*