Wojciu/ Styczeń 4, 2019/ Biznes Internetowy Dla Mniej Wtajemniczonych, Ciśnij Systematycznie/ 0 comments

 

 1

Jakie wybrać Narzędzia do Automatyzacji Biznesu i Marketingu?

Nawet, gdybyś dysponował najlepszym Produktem, który może wszystkim dookoła bardzo pomóc, to jeżeli nie zrobisz pewnych działań związanych z Automatyzacją tego Biznesu, to Twoja praca pójdzie na marne.

 • Nie sprzedaż Produktu na dużą skalę, w miarę czasu
 • Gdy Biznes zacznie sie kręcić, to w nawale zajęć i braku Czasu może on nie przynieść zamierzonych EFEKTÓW
 • Wiecznie będziesz mieć problemy z jakimś Klientem, sprzedażą Produktu
 • Codziennie dochodzą nowe możliwości, Narzędzia, dzięki którym jedne Biznesy rozwijają się na ogromną SKALĘ, a inne ( te, które nie korzystają z nowości i nie rozwijają się) zwijają Swoje manatki i tyle po ich Biznesie…

A wszystko mogło by być inaczej… Pamiętaj bądź uczulony / uczulona na ROZWIJAJĄCY się Rynek, który w szybkim tempie idzie do przodu! 

Poniżej przygotowałem dla Ciebie jeden z filmów z MOjego darmowego szkolenia, na którym pokazuję jedną nowość, dziękiktórej możesz pokonać Swoją konkurencję!!!

003

 

Główny Analityk domu inwestycyjnego Xelion Piotr Kuczyński powiedział, że gospodarka w ubiegłym roku rozwijała się bardzo szybko. Duży wpływ na to miała i ma koniunktura, która do tej pory panowała w Europie.

Jeśli chodzi o TOP Trendów w Biznesie w 2018 roku można zaliczyć:

 1. Chatboty ( powyżej masz przykład z mojego filmu)
 2. Automatyzacja Biznesu ( tutaj możesz obejrzeć pewien film )
 3. Zarabianie przez Internet ( między innymi Kryptowaluty) – czy inaczej Zdalna Praca w Domu
 4. Blockchain ( lub inaczej łańcuch bloków (czasem też łańcuch blokowy) – zdecentralizowana i rozproszona baza danych w modelu open source w sieci internetowej o architekturze peer-to-peer (P2P) ). Jest on wykorzystywany przy Kryptowalucie, jak również w innych sektorach Biznesu ( Dubaj)
 5. Transformacja Cyfrowa ( technologie mobilne)
 6. Systemy w Chmurze 
 7. Mobilność ( praca zdalna z każdego miejsca na świecie) 

Gdybyś był / była Zainteresowany / Zainteresowana podniesieniem Swoich kwalifikacji dla Biznesu, to zapraszam Ciebie na Moją Grupę na Facebooku, gdzie znajdziesz mnóstwo Nowości, Narzędzi do prowadzenia Biznesu oraz Marketingu! Musisz zacząć z nich korzystać, jeżeli chcesz być na TOPIE! Inaczej czeka Ciebie szybka śmierć!

Link do Grupy znajdziesz pod spodem! Zapraszam! ( kliknij w link)

Grupa:—> Narzędzia do Biznesu i Marketingu dla Każdego!

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*