Wojciu/ Maj 20, 2019/ Biznes Internetowy Dla Mniej Wtajemniczonych/ 0 comments

Wojciech Maćkowski i Bot Marian

Jeżeli myślicie o Automatyzacji, dzieki której zbudujecie Swój Biznes, to musicie wziąć pod uwagę pewne rzeczy:

  • Co działa najlepiej w Automatyzacji
  • Jakie Narzędzia najlepiej użyć do Automatyzacji
  • Koszt Automatyzacji ( Narzędzia)
  • Usługa prowadzenia takiej Automatyzacji 

Gdy już odpowiecie Sobie na powyższe pytania, to może możecie rownież wziąć pod uwagę poniższe pytanie:

  • Które z powyższych Narzędzi wspomagających do Automatyzacji Biznesu jest najczęściej używane ze wszystkich pozostałych? 

Wiesz, o które Narzędzie wspomagające mi chodzi? Myślę, że domyślasz się… Chodzi oczywiście o telefon komórkowy! Tak telefon jest najczęściej używanym Narzędziem, w którym tli się życie!  

Zobacz, z telefonem idziemy nawet do wc za potrzebą, śpimy z nim, tam większość czasu spędzamy! Powiedział bym, że wręcz większość z Nas jest od telefonu uzależniona!

Przychodzi na telefon sms i co od razu robimy? Musimy szybko sprawdzić, kto do Nas napisał!

Przychodzi wiadomoś z Messengera i co od razu robimy? Odbieramy wiadomość z Messengera!

Dlaczego więc skoro prowadzisz Biznes bądź chcesz go zacząć prowadzić nie wykorzystasz Swojej szansy na połączenie sił z telefonem? Dokładnie możesz to wykorzystać na Swoją korzyść, włączając do Swojej Automatyzacji Bota! 

Dzisiaj chciał bym Tobie pokazać jeden ze sposobów, do którego zatrudniłem Swojego bota, aby pracował 24 h! Możesz o nich posłuchać i go zaimplementować do Swojego Biznesu klikając tutaj w link >>>> Bot i Jego Kolejny Sposób!

Dla utrwalenia przypomina Tobie o Moim jednym z poprzednich wpisów odnośnie Narzędzi do Biznesu! Możesz go sobie przeczytać w tym miejscu >>>> Narzędzia do Biznesu!

 Zachęcam Ciebie również do skorzystania z możliwości oglądania Mojego Vloga Ciśnij na Maxa, w którym to opowiadam o Sobie, o Biznesie i jego Możliwościach, Strategiach Milionerów! Wejdź i kliknij w link tutaj >>>>> Vlog Ciśnij na Maxa!

Ostatnie miejsce jednak NAJWAŻNIEJSZE, o ktorym chciałbym Ci powiedzieć, to jest właśnie Bot Marian Mój Wirtualny Asystent, który działa dla Mnie i buduje Listę Mailingową na Messengerze!

Zobacz Mariana tutaj! >>>>> Bot Marian!

Zapraszam Ciebie do skorzystania oraz przemyślenia całej Automatyzacji!

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*