Wojciu/ Grudzień 3, 2018/ Biznes Internetowy Dla Mniej Wtajemniczonych, Ciśnij Systematycznie/ 0 comments

Jak Tworzyć Mapę Myśli?

Jednym z Narzędzi do tworzenia Map Myśli podczas pracy nad danym Produktem, Biznesem jest Tom’s Planner. Jest to bardzo proste i intuicyjne Narzędzie do pracy dla każdego marketera. Skąd wziął to Narzędzie? Ano oczywiście u wujka Google znajdziecie! Wystarczy wejść na stronę Tom’sPlanner ( kliknij w nazwę) zarejestrować się i zacząć korzystać. To Narzędzie bardzo ułatwia pracę, jest naszym jakby drugim mózgiem, dzięki któremu nie musimy o wszystkim pamiętać. Ważne jest, żeby zapisywać wszystkie niezbędne rzeczy związane z danym projektem, bo bez tego możemy się pogubić. 

Co daje Nam takie Narzędzie:

  • Porządkuje naszą pracę
  • Wszystkie Projekty znajdują się w jednym miejscu
  • Możemy wszystkie etapy działania dobrze zaplanować
  • Nie gubimy się w pracy, jesteśmy skupieni na konkretnym etapie działania.

Obejrzyj TERAZ poniższy film o tym Narzędziu, a następnie zdecyduj, czy będzie ono dla Ciebie na tyle dostępne, żeby z niego skorzystać.

003

 Gdybyś był / była zainteresowany / zainteresowana poznaniem dużej ilości Narzędzi niezbędnych do sprawnego prowadzenia Biznesu, Marketingu, to zapraszam Ciebie na darmowy Poradnik, w którym znjaduje się ponad 20 filmów związanych z Narzędziami do BiznesuAutomatyzacji. Musisz tylko kliknąć w poniższy przycisk i zarejestrować się! Powodzenia! 

Wojciech Maćkowski - poznaj-darmowe-narzedzia-do-biznesu

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*