Wojciu/ Grudzień 12, 2018/ Biznes Internetowy Dla Mniej Wtajemniczonych, Ciśnij Systematycznie/ 0 comments

Jak i po co skracać linki?

Programów do skracania linków np. partnerskich, od Twoich produktów, itp. jest mnóstwo. W poniższym nagraniu przedstawię Tobie jeden z takich programów, dzięki czemu będziesz mógł / mogła skracać za DARMO Swoje linki! Skracanie linków „maskuje” prawdziwe linki prowadzące do strony przeznaczenia.

Do czego jest Tobie potrzebne skracanie linków? Przede wszystkim jest kilka „ale”, dlaczego należy to robić:

  • czasami są one zbyt długie i nie wygląda to estetycznie, co powoduje, że potencjalnego Klienta odstrasza.
  • gdy wrzucasz link z jakiegoś programu partnerskiego i dana osoba zaloguje się z niego, to Ty otrzymujesz po zakupie danego produktu z Twojego linku prowizje. Istnieja jednak takie osoby ( często w Polsce), że skracają ( jeżeli potrafią) taki link, żebyś Ty nie dostał prowizji, bo przecież dlaczego Ty masz zarobić, a oni nie! Dlatego gdy skrócisz ten link właściwy, to taka osoba nie będzie potrafiła po tym linku znaleźć prawdziwego linku do danej strony. 
  • program, w którym skracasz link sprawdza statystyki, gdzie dany link został otwarty, skąd masz ruch, gdzie został sprzedany dany produkt.

Więcej dowiesz się w poniższym nagraniu, na które TERAZ Ciebie zapraszam:

Gdybyś jednak był / była zainteresowana pogłębieniem wiedzy na temat Narzędzi do Marketingu, Biznesu, które możesz wykorzystać do Swoich CELÓW biznesowych, to zapraszam Ciebie poniżej do grupy, gdzie przedstawiam różnego typu Narzędzia darmowe i płatne!

Wojciech Maćkowski - poznaj-darmowe-narzedzia-do-biznesu

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*