Wojciu/ Luty 15, 2019/ Biznes Internetowy Dla Mniej Wtajemniczonych/ 0 comments

Wojciech Maćkowski - Bot które Narzędzie wybierzesz2a

Jak działa Bot na Facebooku?

Bot tak na prawdę nie działa na Facebooku ( jeśli mówimy o zwykłym koncie), tylko na Fanpage’u. Czy można go jednak podłączyć do zwykłego konta Facebooka lub np. do jakiegoś Systemu Automatyzacji nie związanego z Fanpage? Nie, nie można, można jednak sprawić, żeby on jak by WSPÓŁDZIAŁAŁ np. z blogiem, stroną, sklepem internetowym, Systemem Automatyzacji np. takim TUTAJ, z którym ja Współpracuję na codzień! Możłiwości i opcji jest wiele, jednak podstawowe połączenie Bota, to Fanpage! 

W jaki SPOSÓB sprawić, żeby nasz Bot zaczął działać na Fanpage’u opisałem w innym artykule, który możecie sobie zobaczyć w tym miejscu >>>>> bot, który odpowiada na pytania!

Co potrzebujecie do tego, żeby takiego Bota ” Mariana” stworzyć? Przede wszystkim, jak już wyżej wspomniałem Fanpage, program obsługujący Bota np. ManyChat, w którym to tworzymy Swojego Bota i jest również miejscem Zarządzającym całym Systemem Bota. Więcej na temat tworzenia i działania Bota dowiecie się na Mojej Grupie, do której możecie dołączyć bezpłatnie w tym miejscu >>>>> Grupa Narzędzia do Biznesu i Marketingu dla Każdego! 

W skrócie potrzebujemy: Fanpage —–> System Zarządzający Botem + ewentualnie dodatkowo dla skali Blog, Sklep, itp. Opcja ilości Narzędzi do wykorzystania w Bocie jest ogromna… Dlatego proponuję zacząć od bezpłatnej, a następnie po wdrożeniu Swojego Systemu przejść na Wyższy Poziom i zakupić abonament, który nie jest Wysoki ( w zależności od ilości Subskrybentów). 

Wszystkie szczegóły związane z działaniem Bota, obsługą,możliwosciami znajdziecie na Mojej Grupie, do której Was bardzo zapraszam! Link do niej macie u góry, bądź poniżej w przycisku!

Wojciech Maćkowski - poznaj-darmowe-narzedzia-do-biznesu

Zapraszam Ciebie również na Moje Social Media:

Facebook >>>>> Wojciech Maćkowski

Instagram >>>>> Wojciech Maćkowski

YouTube >>>>> Wojciech Maćkowski

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*