Wojciu/ Luty 1, 2019/ Biznes Internetowy Dla Mniej Wtajemniczonych, Ciśnij Systematycznie/ 0 comments

Jak Automatyzować Swój Biznes dzięki pewnemu Narzędziu?

Dzisiaj ponownie porozmawiamy o Automatyzacji, jednak już szczegółowo dzięki oparciu teorii o praktykę. Każdy rozsądny człowiek daje sobie sprawę z tego, że jeżeli w dzisiejszych czasach nie oprze Swojego działania na Nowościach, które każdego dnia się wydarzają, to po pierwsze nie będzie się rozwijał, po drugie nie nadąży za Nowościami, po trzecie jego Biznes zostanie w tyle, co spowoduje, że prędzej, czy później zacznie tracić Klientów. A tego byśmy nie chcieli prawda?! Dlatego, co każdy z Nas może w tym wypadku zrobić? Przede wszystkim rozwijać się w danej dziedzinie, wprowadzać je do Swojego Biznesu, dzięki czemu utrzyma sie na TOPIE lub nawet konkurencję prześcignie! 

Jednym z Narzędzi do Automatyzacji, którego ja używam jest Getall dzięki któremu Automatyzuję Swoje działania Biznesowe i Marketingowe! Warto jest się przyjrzeć temu Narzędziu, a raczej Kombajnowi z Narzędziami do Automatyzacji! 

Wojciech Maćkowski Automatyzacja i Lejki SPrzedażowe

  1. Autoresponder – tutaj budujesz Swoje zasięgi, „zbierasz do kupy” potencjalnych Klientów, dzięki czemu stają się ( jeśli z Nimi pracujesz) Twoimi Klientami.
  2.  Kreatortworzysz w nim Strony Przechwytujące ( więcej na ten temat w innym moim artykule —-> tutaj!), dzieki którym zapisujesz na listy mailingowe swoich Potencjalnych Klientów, którzy po czasie stają się Twoimi Klientami. Kolejna rzecz, jaką możesz zrobić, dzieki Kreatorowi, to sprzedaż Produktów dzięki Stronom Przechwytującym!
  3.   Automatyzacja ( Lejki Sprzedażowe) – tworzysz je w Systemie Automatyzacji, gdzie budujesz relacje z potencjalnymi Klientami, sprawdzasz, kto odebrał Twoją wiadomość, a Kto nie… Wysyłasz wiadomości powtórne ( automatycznie), gdy Ktoś nie odebrał maila od CIebie, nie wszedł na stronę, nie skorzystał ze sprzedaży, itd.
  4. Sprzedaż Produktów – Tworzysz, ustawiasz, Automatyzujesz Swoje Produkty, które stworzyłe, dzięki Narzędziu do Tworzenia Produktów, które również znajdziesz w całym Systemie Getall

Apropos Narzędzi wejdź tutaj —-> to Moja Grupa z Narzędziami do Biznesu i Marketingu, w której znajdziesz mnóstwo filmów, Narzędzi do Biznesu i Marketingu! Możesz również zapisać się klikająć w poniższy przycisk!

Wojciech Maćkowski - poznaj-darmowe-narzedzia-do-biznesu

Wiem, że pewne rzeczy mogą Ciebie przerażać, ponieważ nie wiesz, w jaki sposób zabrać się do tego… To jest normalna sprawa! Też borykałem sie z tego typu problemami, dlatego jestem w stanie Tobie pomóc poprzez Konsultacje, na które bardzo serdecznie Ciebie zapraszam! Pierwsze z nich są darmowe i trwają 60 minut! Link do Konsultacji znajduję sie w tym miejscu —–> Link do Konsultacji! Pamiętaj o tym, żeby wcześniej przygotować sobie kilka możliwych terminów, które będziemy mogli dopasować do Siebie! Zapraszam Ciebie bardzo serdecznie!

Mam dla Ciebie teraz nagranie, w którym opowiadam króciutko o Systemie Automatyzacji, jakim jest Getall! Obejrzyj dokładnie, przemyśl Swoją sytuację, w której się znajdujesz i podejmij DECYZJĘ, czy ten System, a może inny jest Tobie potrzebny do tego, żeby ruszyć z miejsca i zacząć Rozwijać Swój Biznes, czy Marketing! 

003

Aaaa! Zapomniał bym, mam dla Ciebie mały PREZENT, Wartość, którą możesz wykorzystać do Twojego Biznesu oraz Marketingu! Przeczytaj o tym, —–> w tym MIEJSCU!  

W razie jakiś pytań zadawaj je w komentarzu! Zapraszam i do usłyszenia! 

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*