Wojciu/ Marzec 10, 2018/ Biznes Internetowy Dla Mniej Wtajemniczonych, Ciśnij Systematycznie/ 0 comments

XXI wiek, to EPOKA Informacyjna!!!

XXI wiek jest EPOKĄ InformacyjnąDzisiejszy świat, w którym wszystko się szybko zmienia, toczy, idie do przodu, to nie Epoka Industrialna! Ta epoka, to już „epoka kamienia łupanego”. Dzisiaj Świat XXI wieku, to Epoka Informacji. Dlatego tak wiele sie mówi, że świat siępod jakimś względem kurczy. Kurczy się, bo ludzie zaczynają się porozumiewać w bardzo prosty i systematyczny sposób dzięki Social Mediom. Komunikacja i jeszcze raz Komunikacja między narodami!!!

XXI wiek jest EPKĄ InformacyjnąDzięki nowym odkryciom, nowym możliwościom, cyfryzacji świata zasoby wiedzy, możliwości wzrastają w mega tempie i objętości.

Kilka ciekawostek sprzed kilku lat oraz tych dzisiejszych „na topie”:

  • Nie wiem, czy wiesz, ale komputery do 2000 roku wykonywały operacje w czasie 4-miliardowej części sekundy.  Dzisiaj już wykonują 200 – bilionową część sekundy.
  • Dzisiaj wystarczy, żeby dzięki jednemu magicznemu przyciskowi sprawić, aby za pośrednictwem „komputera” w jakiejkolwiek formie połączyć sie z dowolnym puktem na świecie
  • Komunikacja XXI wieku pozwala na natychmiastową wizję dowolnego miejsca na świecie
  • Prace badawcze, które kiedyś zajmowały dosłownie tygodnie pracy, dzisiaj wymagają zaledwie kilku minut.
  • Ponad 5 milinów ludzi dzisiaj podróżuje z jednej części świata do drugiej
  • Nasze starsze pokolenia, rodzice, dziadkowie, pradziadkowie pracowali przez całe życie w jednym zakładzie pracy, dzisiaj pracuję się w kilku zawodach w ciągu całego swojego życia. ( dane z książki „Ucz się szybciej na miarę XXI wieku” Colin Rose Malcolm L. Nicholl)

Czy dzisiejszy świat pędzący Was przeraża, czy raczej Motywuje do działania i zmiany? Mnie osobiście Motywuje! GDybym dzisiaj miał myślenie sprzed roku 2012, to pewno by mnie wszystko, co nowe bardzo przerażało. Dziś taka rzecz bardzo mnie satysfakcjonuje i pobudza do dalszego i jeszcze mocniejszego działania na rzecz własnego Rozwoju.

Jest to oczywiście normalny etap, który każdy MUSI przejść, jeżeli chce się dobrze Rozwijać. Jeżeli chcesz być „na TOPIE”, to nie możesz zaniedbywać własnego Rozwoju Osobistego. Tylko i wyłącznie Systematyczna Praca pozwoli Tobie na bycie w ścisłej czołówce tych, którzy przewodzą i nadają tempo. „ Jedyna tendencja, która można przewidzzieć, to nieustające zmiany.” Dr Linda A. Tsantis  < Creating the Future>

Inna znana postać tak kiedyś przepowiedziała to, co ma nastąpić, a co się dzieje od kilku dobrych lat: „ Rewolucja w systemach komunikacji dopiero się zaczyna.” Bill Gates < The Road Ahead>

TUTAJ malutki przykład Osób, które o tym DOBRZE prawią!!! Wyróżnij się albo ZGIŃ!!!

Dlatego nie zastanawiaj się długo, bo nie ma na to czasu, tylko dołącz do :grupy Ludzi”, którzy idą do przodu, rozwijają się Systematycznie, aby móc być na bieżąco ze wszystkim, co nowe i wartościowe, a co Tobie pomoże w zaistnieniu w dzisiejszym „Świecie Informacji”. ZAWSZE masz dwa wyjścia: Albo się Rozwijasz albo się ZWIJASZ!!!

Systematyczna Praca - wartość, której ngdzie nie znajdziesz!

Znajdziesz tam wartościowe przykłady zadań, dzięki którym Twoja Systematyczność zmieni się w Najlepszy NAWYK

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*