Wojciu/ Luty 13, 2018/ Biznes Internetowy Dla Mniej Wtajemniczonych/ 0 comments

wojciech-mackowski-getall1Bez Profesjonalnego podejścia do MARKETINGU w XXI wieku nie masz co myśleć o SUKCESIE!!! Jednym z rozwiązań jest produkt Getall, dzięki któremu możesz uzyskać Autoresponder, Hosting, Kreator Stron Przechwytujących, Remarketing, Ankiety, i wiele, wiele innych przydatnych rzeczy.

Nie musisz ze wszystkiego od razu korzystać, możesz sobie wybrać pakiety, które w danej chwili są Ci niezbędne.

wojciech-mackowski-getall2Zrób najpierw tak: WYPRÓBUJ narzędzia Getall za 1 zł przez miesiąc, a następnie podejmij decyzję, czy jest Tobie potrzebny jakiś produkt, czy też nie… Ja wiem, że są to narzędzia niezbędne do pełnej automatyzacji Swojego Biznesu i Marketingu.

 

 

Autoresponder –  narzędzie do budowania listy mailingowej. „Zbierasz” kontakty, z którymi budujesz relacje, a następnie w momencie, gdy dana Osoba Tobie zaufa, to możesz jej spróbować coś sprzedać. Oczywiście w każdej chwili ta Osoba może się wypisać z Twojej listy mailingowej lub Ty możesz ja usunąć.

Kreator stron www   to 138 szablonów stron i pomysłów na promocję w Internecie.
Buduj listę, sprzedawaj produkty i organizuj wydarzenia tak prosto, jakbyś tworzył wpis na Facebooku.

Kreator popup i widget – buduje Twoją listę mailingową szybciej niż kiedykolwiek.

Feedback – Pozwala się Tobie dowiedzieć, dlaczego Twoi potencjalni Klienci nie zakupili danego produktu, co było tego przyczyną ( wszystko widać na podglądzie!)

Remarketing – to jedna z form reklamy internetowej, która pomaga firmom odzyskać osoby, które chociaż raz odwiedziły ich stronę właśnie dzięki tej usłudze.

Ankiety – Jedna z profesjonalnych i niezbędnych narzędzi marketingowych, które pozwalają nam uzyskać szczegółowe informacje, czego potrzebują od Nas Klienci, w czym możemy im POMÓC. I wtedy wiesz, co masz robić… 😉

Sprzedaż – Obsługa Twoich produktów sprzedażowych, usług. To narzędzie w pełni zautomatyzuje Tobie sprzedaż z najpopularniejszymi procesorami płatniczymi w Polsce: PayU, DotPay, PayPal, Tpay i inne w 1 minutę i to bez umiejętności technicznych.

wojciech-mackowski-getall3Oprócz MEGA narzędzi otrzymasz PROFESJONALNĄ POMOC TECHNICZNĄ do wszystkich działów, z których będziesz na co dzień korzystać. Dlatego nie jest to nic skomplikowanego, wystarczy podjąć decyzję, a na pewno spróbować za 1 zł!!!

Za chwilę sobie pomyślisz już pomyślałeś / pomyślałaś, że robię to reklamę programu Getall. Tak, oczywiście jest to w pewnym sensie reklama produktu, z którego ja sam osobiście korzystam i jestem MEGA zadowolony. Wiem, że jest mi on potrzebny do profesjonalnej obsługo Klienta oraz mojego osobistego rozwoju w Marketingu Internetowym. Możesz oczywiście skorzystać z innych narzędzi innych firm. Ja również swojego czasu korzystałem z usług podobnych firm, lecz na dzień dzisiejszy ta opcja jest dla mnie najlepsza.

Dlatego jeżeli wchodzisz w tego typu rodzaj biznesu ( internetowego) lub nawet zwykłego offline, to musisz wiedzieć, że bez internetu Twoja firma nie przeżyje, a bez pełnej automatyzacji będziesz tylko spędzał godziny czasu w pracy, zamiast np. spędzić ten czas w gronie rodzinnym lub ze znajomymi.

Jeżeli jesteś nadal zainteresowany bądź zainteresowana, to wejdź tutaj i skorzystaj z tego NARZĘDZIA!!! Powodzenia i samych Wielkich Sprzedaży Tobie życzę.

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*